Gélové nechty - výhody a nedostatky

katya5

si sa nemusiš opilovat všetko, a ked je necht uplne maličky že nedas sablonku tak nerob na šablonku - nalep . aj ked na maličkych nalepene horšie držia.

si sa

Katya-a este som zabudla.ked ma niekto uplne kratucke nechty,tak mi to nejde so sablonou.alebo su aj extra na to sablony.dakujem,dakujem........

si sa

katya5-ahoj prosim Ta mohla by si mi poradit.ked pride baba na dorabku a ma zlomeny necht a chcem jej to dorobit sablonou tak nemusim spilit uplne gel alebo?staci len tu hrubsiu vrstvu.dakujem velmi pekne

terezzza

ahojte,kocky robi z vas niektora s gelmi tasha? som nadsena videla som ich kamoske,gel sa nanasa bez C obluka,vyzera to super.len tych gelov je neurekom,tak by som chcela poradit.A lepite niektora biele typi,cize nemusite robit francuz.manikuru,ako ich treba zbrusit,a nasledne dolozit-klasickym postupom?
Dakujem

katya5

si sa mohla, ale ak si ho pri dorabke budes chciet zmenit tak to bude masaker- ja davam jednotku , tenku vrstvu stavebneho, kamuflage- jemne spilujem ozdobim. na to stavebny a lesk

si sa

katya 5-dakujem velmi pekne.a to zdobenie teda davas na modelovaciu.a mohla by som to zdobenie davat aj hned na podkladovu-zakladnu vrsvu. dik

katya5

si sa no vela otazok- ja mam aj jednofazove aj trojfazove- mne je to jedno lebo aj pod jednofazve použivam jednotku a finish. no a zdobenie davam na predposlednu vrstvu a na pečiatku možeš dat v pohod finish gel