Gélové nechty - výhody a nedostatky

bibi1234

tak v 1, rade moze ist o nekvalitny gel
2, nekvalitne lepidlo na nechtove tipy
3, pred nanesenim neprebrusis nechtove lozko
4, necht je moc velky v porovnani s nechtovym lozkom a tak nevydrzi(ale to by tam zostala cast gelu)
5, nepouzivas primer na lepsiu prilnavost gelu k prirodnemu nechtu
6, nenechas dostatocne vytvrdnut gel, resp. mas slabu lampu
7, pouzivas lacnu polsku nechtovu modelaznu sadu a komponenty s ktorymi jednoducho kvalitne nechty nespravis...dalsie dovody ma uz nenapadaju

slobodka

Ahojte kočky, vie mi niekto poradiť, prečo keď robím gelové nechty, tak po čase odpadne celý necht? Čo robím zle, alebo mám zlý nejaký prípravok? Poraďte prosím. dík

Babuli

MIMINAW
Ahoj, dik za odpoved. Ale ziarovky nepomohli...kupila som aj komplet novu lampu s novymi ziarovkami...aj novy gel..mam uz tri tipy gelov...a stale to neni leskle..uz som fakt nestastna...uz rozmyslam, ze zmenim asi aj odmastovac...neviem si naozaj rady..cely rok predtym sa mi toto nestalo ani raz

katya5

jullka- wexu som ešte nemala. inginails ano mne tiež nevyhovovali až tak. potom biostyle- to bolo asi najhoršie- inak som robila s NSI, expa, enni, teraz už viac ako rok robim so silcare. pre mna je dôležite ktora značka ma kamuflage lebo to použivam asi na všetky zakazničky.

MIMINAW

babuli.
gel tvrdne pri uv ziareni. slnko je tiez uv ziarenie. tak teplo a svetlo by nemali vplyv, ze by netuhli, ale naopak. skus vymenit tie zarovky. bude to ono.

jullka

ahojte chcem sa oyptat aku znacku gelu pouzivate. ma niekto skusenosti s WEXA Gelmi? teraz pouzivam inginails gel ale katastrofa. prosim poradte.

Babuli

Robim nechtiky ako zalubu uz nieco vyse roka. Objavila som novy problem. Ked je vonku okolo 30 stupnov, nechty po vytvrdnuti v lampe nie su leskle. Ale ked je bezna teplota vonku, tak su lesklucke. Moze to byt problem, ze gel zredne a preto sa neleskne?Alebo mam vymenit ziarovky v lampe? Alebo zmenit celkovo gel? Predtym som tento problem nikdy nemala. Dik moc

dadka263

baby robim gelove nechty ale uz po troch ci stiroch dnoch sa mi zacne gel odchlipovat preco? co robim zle? vzdy dam tenku vrstvu ku kozticke aj odmasnujem, gey tiez pouzivam dobre lebo ine baby maju s nimi dlhorocne znalosti a robia s nimi dlho aj tie najprofesionalnejsie manikerky, tak aky moze byt potom este dovod?

si sa

Katya5-velmi pekne dakujem.si fakt mila a velmi si mi pomohla.a ak budem este nieco potrebovat, tak Ti urcite napisem.dakujem