CHCEM ZABUDNUT!!!!nedokazem to

Príspevok v téme: CHCEM ZABUDNUT!!!!nedokazem to
zufala4210

chcem uz konecne zabudnut . Ludia ako mam zabudnut na cloveka ktoreho som sialene MILOVALA??? ako??? ide mi prasknut od zialu .. preco sa to muselo skoncit?? ja sa uz vazne NEDOKAZEM NIKDY!!! zlubit ked som navzdy statila jeho ...
Preco som musela spravit tolko sprostych chyb?? v podstate si za to mozem sama ale ja nedkozame dalej ..... mam 19 . NAco v zivote hladat lasku??? tak NACO??? toto je moja prva velka rana.. a ak toto je laska nikdy ziadnu nechcem!!! Chcem vratit cas!!

zufala4210

tak to aj ja tiez sa citim lepsie ako vtedy.. ked si spomeniem na tu PRVU noc po tom .. na ten mesiac... Fuj az ma striasa... Toto uz nikdy nechcem zazit .. aj ked viem ze ma to este asi nie raz caka..

ronny26

vydrzi to dovtedy do kedy ty budes chciet...tak sa snaz ;-)...ja v pohode, nemam vela zbytocneho casu na oplakavanie, momentalne som dost zaneprazdneny a to uzasne pomaha...ale aj tak celkovo sa citim vyrovnanejsi a odolnejsi voci spomienkam na minulost

zufala4210

aale ked ja som takyy zvedavy clovek .... momentalne celkom ok :))) Len som zvedava do kedy to vydrzii .. a co ty??

ronny26

ale vies, ze zvedavost zabija :-)...ok, tak napis na mail, nejako sa uz dohodneme :-)...ale teraz musim off, takze ti odpisem az vecer :-(...tak zatial :-)