Do Vianoc

ellika

zenulka no tak to su aj moje pravidla..az na to ze niekedy ked som hladna tk zjem este okolo 17-18 jablcko alebo knackebrot..ale nie vzdy...

ellika

expert uplne s tebou suhlasim...najlepsii sposob chudnutia..niekto mysli ze schudne ked obmedzi sladke..ja si napriklad kazdy treti den doprajem aj sladkost..ale mam pohyb..cvicim pravidelne..ale inak sa stravujem zdravo..ziadny chlieb..mliecne vyrobky len nizkotucne..caj len bez cukru..takze myslim ze ta sladkost mi az tak neuskodi...

ellika

zdenulka a preco nemoze zena schudnut zo 60kg...ked by napriklad merala 150cm tak je to uz dost...a kazdy vie najlepsie kolko ma vazit..kedy je zo sebou spokojny..

expert

Schudnut sa da len tak, ze budete aspon 1-2 x do tyzdna cvivit. Aspon hodinku v posilnovni, na steper, beziaci pas, posilnit zadok, stehna a ruky. Moja mama zo 70 kg schudla na 62 tak, ze som jej napisala zoznam co smie jest a co nie. Vynechala- pečivo všetkeho druhu(bohužial), cestoviny (len pohankove mohla), bielu ryzu ( jest len tmavu ryzu, nelupanu), sladkosti (len ak 2-3 kocky horkej cokolady), slane veci( olivy, kapary a ine blbosti, chipsy, oriesky). Zvysila prijem zeleniny na pare, salaty, kapustu (aj kvasenu), polievky bez zaprasky(ziadne zahustene gebuziny) a 3 litre tekutin. Caje bez cukru a kavu max 1 denne. Za 4 mesiace je na vahe ako ked mala 30. Takze drzim palce