Do Vianoc

maria2

aj ja vela caju vody mne vodovod a melta tej aj liter denne strava jem ano menej sladké teras mesto cokol dala som 2 jablka no super ale pojdem dat aspon par sklapaciek na ten pupok alebo odsat haha ale to drahé ja to zhodim pojdem do najvets. domu a pojdem hore poschodoch aspon na 13 a dole zase pesi a pridem hladna zase domov neva ale dam to dolu aspon si myslim ze hej ked som dala 17 preco nie 5 a nejem po 17.00 len banan jablcko

UZnaozaj

ja chodim plavat..budem sa snazit aspon 3x do tyzdna a plus este nejake cviky doma,fitlopta,prechadzky..musim hlavne popracovat na strave..najtazsie to je so sladkostami,ale chcela by som bez nich vydrzat aspon mesiac a potom len nejake susene ovocie alebo horka cokolada

eti28

ahojte,
pridavam sa:-) tiez potrebujem dat dole takych 5kg z rovnakeho dovodu ako veve, uz sa na seba nemozem pozerat a oblecenie mi je tesne, nove si kupovat nemienim. takze mi ina moznost neostava. zacinam zajtra, najprv upravou stravy, potom pridam cvicenie, ktore som v poslednom case dost vynechavala.
tak drzim palce

veve_23

aj ja chcem schudnut takych 5-6 kilo lebo sa necitim dobre a nepacim sa sama sebe a hlavne si neviem obliect svoje oblubene nohavice a sukne :)
cize uz som zacala od septembra nejem nic po piatej, celkom sa mi to dari, aj sa to da v pohode vydrzat, snazim sa tiez viacej pit, lebo ja som vzdy max. liter vypila ale teraz aspon ten 1,5 liter sa snazim za den a este obmedzujem sladke no s tym mam najvacsi problem, na cvicenie nemam cas...este ked bolo teplo tak som zbehla na bicykel, behat by som aj sla ale som taka leniva uz vecer a to mam skolsku bezecku drahu pod oknami, a este tak raz za dva tyzdne sa prinutim ist na plavaren, no a fitko mi pride drahe a fakt nemam cas,...takze sportovanie je u mna to najhorsie na chudnuti
ako to robite vy?

UZnaozaj

ja chcem zatial na takych 55-56 kg schudnut..dufam,ze sa mi to konecne podari,pretoze sa citim dost zle z toho ako vyzeram..nepacim sa sama sebe..

maria2

aj ja sa pridavam mala som 70 schudla na 53 a drzala 2 roky ale zase som pribrala a mam 60 chcem to naspet aspon na 53/54 len na nohavicach to vydno lebo už zaseč sa stahujem a nezapnem sa

UZnaozaj

ahojte..som rada,ze sa vas tolko pridalo..zuzic-kazda bude chudnut svojim sposobom,ale budeme sa podporovat..ja chcem napriklad aspon zo zaciatku vylucit vsetko pecivo a sladkosti..co vy ostatne?mate nejake triky/tipy?