Do Vianoc

Jooojopka

marykayka

Ajoj. No zacnem asik tolko.
Nechudni tak, ze vylucis teraz vsetko, co si doteraz papala. Isto ani cvicit sa mnohym nechce, ale raz do tyzdna zo zaciatku by to clovek mohol vdrzat. Nieje dolezite chodit do fitka, stacia prechadzky, doma... brusaky, tancovat :)) Pustit si hudbu a hodinu sa hybat :)
Urcite ranajky, na co mas chut, nehovorim, aby si zjedla tri krajce chleba, ale 1 so zeleniou. Desiata: min. 1 jabko, pomaranc, alebo banan, nieco, co vlozis do ust aby ti mozog vecer nehovoril: ,,Teraz si cely den nejedla a tak sa na vecer natlac...". Obed, samozrejme polievka+ druhe, kde doporucujem polku nechat. A na vecer... mno... :)) Take light... Jogurt, ovocie, zelenina, kuracie maso, a taaak, je toho vela.
Drzim ti palce a ver mi, treba sa dostat do faze, kedy si povies: nedrzim dietu, ale je to moj novy styl, kde som spokojna... Treba si uvedomit aj to, ze ked ma clovek dedicne dane faldiky, tak s nimi bude zapasit cely zivot a nie iba tyzden... Takze je na tebe, ci chces zmenit svoje naviky, alebo ohrozit nesprávnou zivotospravou aj svoj organizmus.

Jooojopka

UZnaozaj

A este jedna vec: ZIADNE VYCITKY KOCKA!!!
To ťa skor zradi na drahu,aby si vsetko vzdala, a nezabudajme, ze schudnut je na dlhsiu dobu ako si myslime.

A take moje motto: Nie je ťažké schudnúť, ťažšie je si to udržať... (to poznám)

Jooojopka

UZnaozaj

Pocuj, v tom mas pravdu... aj ja som taka vcielka. Ale citala som a aj vedecky dokazane, ze ked si das denne plat cokolady, tak nepriberies:DDD - (to je ta jedna rada) no a ked si kupis horku cokoladu, lebo zo sameho kakaa nepriberies, len cukor co obsahuje cokina nas ohrozuje, tak jej mozes spapat viac. Ja ked dostanem strasnu chut na sladke, tak si kupim nejaku tycinku myssli, alebo aj tu cokoladu, ale dam si najviac 2 platky... (10kociek?... tak cca) Ale mas pravdu, radsej menej, ako vsetko naraz :)...

UZnaozaj

zistila som,ze nemozem vylucit sladkosti..vydrzim tak max 1 tyzden a potom to vsetko dobehnem..to sa mi stalo aj dnes a citim sa strasne vinna:(jednosducho ked nejem sladke tak potom ho zjem naraz ovela viac a je mi zo seba zle...skusim to tak,ze max 2x do tyzdna nejaka sladkost..kusok cokolady alebo keks...vzdy lepsie ako zjest celu cokoladu naraz

marykayka

ahojte baby, mam 174cm a 95 kg. Vcera som bola na jednom skoleni a ked som dnes pozerala foto,tak som si konecne uvedomila,ze to dalej takto nejde. Aj kvoli vyzoru aj kvoli zdraviu. Takze od teraz idem na vahe popracovat. Poradite mi niekto prosim ako schudnut tak max 1kg za tyzden? Vdaka.

Jooojopka

UZnaozaj
Ahojky... chcem sa pridat. Do Vianoc by som tiez chcela zhodit este tych 6 kileciek. Chudnem presne rok... pomaly a iste som dala dole 14 kilo. Bolo to sposobom, jedla som pravidelne, male porcie. Hlavne zdravsie, sem tam tu cokoladu, ale malokedy a chodim raz za tyzden si zacvicit. Ale idem do toho. Takze asi toho cvicenia pridam viac, ale nakolko si nechcem spomalit metaboliznus, jest neprestanem.

veve_23

ahojte, no ja som ochorela, cize som teraz tri dni poriadne nic nejedla, ale dnes som sa po dllllhej dobe vazila, lebo ja to nemam rada ze sa budem vazit raz za tyzden a trhat si vlasy ze nic, ale mam uz 58kg, cize som stastna, snad to pojde len tymto smerom
zelam pekny tyzden, i ked to pocasie....a nezaprsi a nezaprsi

eti28

tak teraz si ma rozosmiala, zlosticka.
ja som sa vzdy stravovala zdravo, kazdy den mam ovocie, zeleninu, tuniaka alebo kura, mliecne vyrobky a ovsene vlocky. to sa mi zda celkom pestra strava plna zivin. a nemienim to menit, lebo mi to tak chuti. jediny rozdiel je ze som tyzden nejedla cokoladu, keksy, co za dobru vyzivu nepovazujem, ale tiez mi to chuti, co uz.
a diety som nikdy nedrzala a ani nemienim.

zlosticka

eti28
nezdá sa ti, že si už podvíživená? Baby (niektoré) fakt blbnete. Asi si neuvedomujete, že vaše telo takto nedostáva dostatok živín a keď vás hodí o zem (viem o čom hovorím, avšak z dôvodu nútenej diéty), tak si uvedomíte, akú chybu robíte. Zdravé chudnutie je 0,5kg za týždeň ale tak, aby ste do tela dostali všetky živiny.