Koniec sveta 2012

Príspevok v téme: Koniec sveta 2012
Malbor

V minulosti sme boli svedkami už viac ako 85 predpovedí o konci sveta, ktoré sa neudiali.Predpovede na tento rok sa totiž oproti ostatným "zaručeným" koncom sveta líšia. Koniec sveta práve v tomto roku predpovedajú Máyovia, ktorí mali doteraz najpresnejší kalendár a najväčšie poznatky o vesmíre v histórií celého ľudstva, a to aj bez použitia najmoderjenších technológií. Co vy na to?

mojeneckoo

My sa sami rútime ku koncu,ani nemusí byť koniec sveta, všetci známí majú pomaly psychické problémy, polka je na liekoch, všetci sa ženú len za peniazmi, všetko je preľudnené, prepchaté, všade len zhon, v minulosti, ešte keď naši rodičia boli v našom veku to bolo iné..

bublik

blbost... ludia by mali rozmyslat nad dolezitejsimi vecami, ako napriklad, kam sa ruti demokracia v amerike, aky to bude mat dopad na politicku situaciu a prava a slobody u nas a podobne. to su veci ktore treba riesit a nie polemizovat nad tym co predpovedali mayovia...

jajka001_

vraj to ma byt koniec vekov ci nieco take. chytaju sa toho rozne sekty. zmena zemskych polov, zmena dimenzii atd . mne je to fuk, ja som cakala koniec uz v roku 2000 a nic :)

babenka1

zaujímavé, že Mayovia predpovedali zánik sveta, ale nedokázali prepdovedať zánik vlastnej civilizácie (vykynožili ich španielski dobyvatelia).