Koniec sveta 2012

Príspevok v téme: Koniec sveta 2012
Malbor

V minulosti sme boli svedkami už viac ako 85 predpovedí o konci sveta, ktoré sa neudiali.Predpovede na tento rok sa totiž oproti ostatným "zaručeným" koncom sveta líšia. Koniec sveta práve v tomto roku predpovedajú Máyovia, ktorí mali doteraz najpresnejší kalendár a najväčšie poznatky o vesmíre v histórií celého ľudstva, a to aj bez použitia najmoderjenších technológií. Co vy na to?

Futurolog

Ovečká skús si uvedomiť, že neklikám fanaticky na všetko čo vidím a nepoznáš môj odpor k médiam, tak neviem prečo ma posudzuješ podľa pár viet čo som napísal.

Futurolog

Koniec sverta nebude, ale budeme žiť v úplnom svete ako ho poznáme dnes. Veľa vecí sa zmení. Z katastrofického scenára nám hrozí solárna búrka. Každých 11 rokov dôje k prehodeniu pólov na slnku a, tak solárny vietor prejde skrz naše elektro. magnetické pole a my sa môžeme pozerať do tmy ( : To by malo pre ekonomiku nepredstavitelný dopad. Viem, že si hovoríte, že pred 11 rokmi nič nebolo, ale vtedy boli prehodenia pólov pokojné, ale teraz nám hrozí jedno najvätčších. Určuje sa to podľa škvŕn na slnku. Keď chcete vedieť viac dajte vedieť.

rebellin

Jediné čo hrozí všetkým, ktorí veria tejto neskutočnej hlúposti je to, že na druhý deň sa zobudia s rukou v šerbli

Futurolog

Odprúčam tento dokument. Nostradamus 2012 cz dabing pozerajte online. Na účte JOGASK na čeknito sk si nájdete ešte jeden dokument. Dešifrovanie Času 2012.
1.časť: www.ceknito.sk

2.časť: www.ceknito.sk

3.časť: www.ceknito.sk

4.časť: www.ceknito.sk

fdafdfad

Ovecka 9 planéta je Pluto a 10 existuje je to malá planétka ktorá má odlišnú obežnú dráhu a je veľká ako mesiac a určite do nás nenarazí. To je sprostosť. www.nasa.gov