Tipy a triky pre zensky orgazmus

salatka

ano aj hrubka penis je dolezita ale nemyslim, ze je to to number one pri tom... a ide tam asi aj o to zakrivenie, kedze tito dvaja ho maju uuuplne odlisny ...

AdamKrt

No, tak to bude skor hrubka a potom zahnutie /do boku, dola, ci do hora/.

Iste, ak je penis nejak zvlast vykriveny, moho by tlacit lepsie na bod G.

Ale ak je penis rovny - su sposoby, ako pri milovani zvolit nejaku polohu, uhol, aby to bolo pre zenu intenzivnejsie ?

salatka

no jasne, ale ked to porovnam tak v podstete obaja robai to iste ..tie iste pohyby som zazila pri ex a aj pri tomto..ale ak porovnavam ich penisy, tak kazdy ho ma iny..neviem co to moze byt v tom... maju ho inak zahnuty a tento ho ma aj trosicku dlhsi..ale v tej dlzke to urcite nebude ...

AdamKrt

Tak, ale v com bol rozdiel ?

Isteze je rozdiel napr. v penise. Mohol dobre sadnut, ako sa hovori, ako rit na serbel :)

Ale okrem toho, ze sedel - robil to nejak inak ?

Ved - ak nehovorime o orgazme pri prstovani, fistingu atd. kde sa da predsa len vseliako hybat a vykrucat - co sa da robit pri milovani, okrem pohybu a trebars menenie uhla prieniku ?

salatka

inak toto je zaujimava tema...lebo ked ti opviem z vlastnej skusenosit, tak mala som priatela 4,5roka ktory bol v sexe uzasny, alenikdy som s nim nedosiahla vaginalny orgazmus ... inak ma zvdy urobit vedel..a rozisli sme sa, ja som si nasla milenca a tomu sa to podarilo na prvykrat..takze zaujimave ... asi len vedel lepsie ,kde co a ako ..a pritom s exom, sme dost toh skusili aj poexperimentovali :-)

AdamKrt

Alebo je to pri milovani dane vydrzou - ze treba ten isty pohyb opakovat dost dlho ? Lebo penisom sa intenzivnejsie tlacit neda... :)