Bolesti v okoli hrudnej kosti

Príspevok v téme: Bolesti v okoli hrudnej kosti
orientka

chcem vas poprosit o radu,mam bolesti v hrudniku najme vokolo hrudnej kosti uz asi2mesiace zacalo sa to asi po vacsom fyzickom vykone a drzalo ma to 3dni bolest sa zosilnela pri kychani alebo pri silnom nadychnuti,mam pocit cudzieho telesa v hrudi,potom to preslo a objavuje sa to niekolkokrat do tyzdna ale najviac po nejakom vykone,mam aj teploty do38 ktore tiez sa sami od seba upravia,bolesti klbov tiez a aj sa mi strieda hnacka zo zapchou teraz uz len hnacku mam RTG pluc je negat. aj EKGje negat,celkovo sa citim slaba vie mi niekto poradit?

lasky kvet

ahojte,, mam taky problem ze som mala zapal priedusiek a od vtedy ma picha dole pod prsnikom.ale to uz tak slabo, napriklad ked lezim na bruchu,

moznost

...v suvislosti s tym ma napadlo, ze bolest v hrudniku mala aj moja segra a lekar jej povedal, ze je to nejaky(sorry, fakt neviem meno)syndrom a suvisi s pracou pri pocitaci a tym, ze je stale skrcena v predklone a akosi to skracuje svaly...dostala velku injekciu medzi prsia a preslo to...

misi

chcem Vas poprosit o radu, obcas mavam bolest v lavej časti hrude. je to pichlava bolest, ktora trva iba chvilku a obcas sa opakuje. Kardiolog mi povedal, ze srdce je v poriadku.

lubka

Chcela by som vas poprosit o radu. Uz asi 7 mesiacov pocitujem bolest v hrudnej casti, medzi prsiami. Je to obcasna bolest vpravo od hrudnej kosti a zvyrazni sa pri prehltani susta jedla alebo pri piti tekutin. Plucne vysetrenie a RTG bolo v mesiaci maj negativne.

anina

Podľa mňa je to tráviaca porucha. Ja som mala podobné problémy, bola som aj v nemocnici s tým, a nakoniec mi zistili, že mám poškodenú pečeň. Bolo to pred asi 13 rokmi, ale úplne sa to nevyliečilo, stále mám problémy. Najviac mi pomôže keď sa preliečim antibiotikami. Na pečeň sústavne beriem lieky.

alternativa

Ako sa mas tych par dni od zalozenia temy? EKG a RTG pluc je urcite nedostacujuce. URCITE chod na komplexne krvne vysetrenie, teplota + bolesti v klboch by mohli signalizovat zapal. Kedze pises o fyzickom vykone, mal by ti lekar dat urobit rontgen - napr. zlomenie rebra je mozne, moze to byt problem v hrudnej casti chrbtice, ktory zvykne vyrazat do hrude. Hnacka moze byt prejav porusenia v panvovej casti. Ked by si to nemala spojene s fyzickou namahou, mohli by to byt nervy. Ta telesna teplota ma znepokojuje, chod na komplexnu lek. prehliadku. Drzimpalce.