Bolesti v okoli hrudnej kosti

Príspevok v téme: Bolesti v okoli hrudnej kosti
orientka

chcem vas poprosit o radu,mam bolesti v hrudniku najme vokolo hrudnej kosti uz asi2mesiace zacalo sa to asi po vacsom fyzickom vykone a drzalo ma to 3dni bolest sa zosilnela pri kychani alebo pri silnom nadychnuti,mam pocit cudzieho telesa v hrudi,potom to preslo a objavuje sa to niekolkokrat do tyzdna ale najviac po nejakom vykone,mam aj teploty do38 ktore tiez sa sami od seba upravia,bolesti klbov tiez a aj sa mi strieda hnacka zo zapchou teraz uz len hnacku mam RTG pluc je negat. aj EKGje negat,celkovo sa citim slaba vie mi niekto poradit?

Ivka 1

Bolo by potrebne urobit vysetrenie chrbtice, mozno aj zrengenovat. Bolesti
moze sposobovat kifoza chrbtice ale aj
stuhnute svalstvo v hrudnej casti chrbtice.

1robert

mam bolesti okolo srdca pichanie a taky zli pocit tlaky pri pravom ramene bolestvzadu na krku ekg som mal vporiadku aj snimok pluc bol dobry poradte

mamca

V prípade negat.vyšetrení EKG,RTG pri problémoch v hrudnej oblasti odporúčam uvoľnenie oblasti hrudných stavcov Th2-Th3,lopatiek,kľúčnej kosti a jemnú reponáciu rebier,pri ktorej dochádza k uvoľneniu medzirebrového svalstva a následnému zníženiu tlaku na vnútorné orgány,zlepšuje sa bráničné dýchanie a obvykle dochádza k odstráneniu pocitu pichania a tlaku v okolí hrudnej kosti.V prípade problémov s prejavmi zníženej imunity a zmenami TK je vhodné i ošetrenie svalov v krčnej oblasti C6-C7.

ninik

mne aj maser povedal, ze mam zaseknute medzilopatkove svalstvo a ze aj z toho byva ta bolest.ale neviem neviem, nasa nemocnica je pass.prave idem odtal, zasa na pohotovosti, zasa sake injekcie a nic mi to nepomohlo:(

ninik

Jamam tiez taketo problemy s hrudnou kostou, je to taka bolest akoby somtam mala natiahnute svalstvo.vsetky vysledky mam dobre a nik nevie urcit diagnozu.mam aj vyssi tlak a dakedy take preskakovanie srdca.inak doporucujem reflexnu masaz