Bolesti v okoli hrudnej kosti

Príspevok v téme: Bolesti v okoli hrudnej kosti
orientka

chcem vas poprosit o radu,mam bolesti v hrudniku najme vokolo hrudnej kosti uz asi2mesiace zacalo sa to asi po vacsom fyzickom vykone a drzalo ma to 3dni bolest sa zosilnela pri kychani alebo pri silnom nadychnuti,mam pocit cudzieho telesa v hrudi,potom to preslo a objavuje sa to niekolkokrat do tyzdna ale najviac po nejakom vykone,mam aj teploty do38 ktore tiez sa sami od seba upravia,bolesti klbov tiez a aj sa mi strieda hnacka zo zapchou teraz uz len hnacku mam RTG pluc je negat. aj EKGje negat,celkovo sa citim slaba vie mi niekto poradit?

nina22

k tym bolestiam v hrudniku. moze to byt aj ciste psychickeho povodu, ak si utrzila nejaku traumu, moze sa takymto sposobom fyziologicky prejavovat. treba sa hlavne upokojit a pokial ti to nevyvolava dalsie problemy ako kasel, hlieny, busenie srdca a mdloby, netreba si to vsimat. ono to prejde, len co sa dusa opat upokoji.

luxina

no tak to je tu hotovy lazaret ale dobre vediet ze nie som jedina kto ma taketo problemy...len ma dost zarazilo ze lekari nie su schopni urcit ani diagnozu. vidim ze k nim ani nemusim ist lebo mi povedia len to co vam...ze vsetko je v poriadku..

erula

ahoj mam 26 rokov mam nehorazne bolesti chrbtice to znamena ze pichlave bolesti pri nadychnuty a prechadza to podhrudnika jedna boest jednou ranou mam vsetky vysledky mam ale uz neviem ani chodit uz neviem co mam robit

margoo

chcem vas poprosit o radu.uz asi pol roka mam bolesti v oblasti hrudnika, niekedy su pichlave,nikedy mam pocit, akoby mi neico tlacilo na pluca.velmi rychlo sa zadycham a casto mi rychlo bije srdce.podla ardiologa mam srdce v poraidku.poradte PROSIM!mam 18

kindo

Trpím zvýšeným krv tlakom a zrýchleným pulzom nie veľa...bol som na EKG a predpísal mi Coronal 5 1/2 rano . No po 2 mes ma zacalo znovu bolieť na hrudnej kosti. Je pravda že som zabudol 3x uzit liek ale tie bolesti sa dostavili az potom.Uz to trva 3 dni aj ked dnes to nebolelo cely den az teraz na vecer. OTAZKA : pomoze mi ked uzijem aj polku vecer? Omedzil som aj sol aj porcie a schudol za 3 mes 18kg pohybu mam dost. Bolest je taka s akou som som navštívil kardiológa čiže akoby daky napínací sval uchytený v strede hrudného koša na povrchu.

roland

caute ludia, som 16 rocny chalan, hravam hokejbal....mavam aj ja pychave bolesti v hrudniku hlavne ked sa zlhboka nadychnem,niekedy to menej boli niekdey viac,neviem co to je, v oktobri/novembry som mal zapal pluc vsetky vysledky v poriadku...co to mozem mat?mam ist k lekarke lebo ona mi povedala ze bolesti v hrudniku budem mat este pol roka,lenze mna hrudnik vobec nebolel jeden cas ale po dlhom case znicoho nic to zase zacalo...

xamilian

Ja by som to pvazoval za problem so stavcami chrbitice v oblasti lopatiek. Obdobne problemy po vsetkych moznych a nemoznych vysetreniach som si vyliecil tym, ze chrbat aj v noci som udrziaval v teple, lezal som na elektrickej poduske, masaze. Bolesti ustupil, vrcaju sa vzdy ak dojde k zachladeniu svalstva na chrbte.

bibi

zažívala som to isté. bodavé bolesti akoby od srdca, nárazové, chvílkove. K tomu búšenie srdca hlavne večer.EKG v poriadku. Raz som sa o tom zmienila endokrinologičke a dala mi lieky egilok. odvtedy sa to rapídne zredukovalo. Daj si vyšetrit štítnu žlazu.

vlado

tiez mam bolesti v hrudnej casti priamo v hrudnej kosti , su to bolesti krcovyteho typu niekedy aj viac dni neboli nic a potom staci iba okamich a opat to iste bol som uz aj na rtg,pluc, na internom aj u kariologa echo a pobobne vysatrenia aj na rahabku a nic stale to boli a trva to uz asi okolo roka ,zistil som ze to reaguje na vyzstup z auta pripadne na zohnutie sa po nieco , mavam pritom aj zavrat aj slabost ,vzhladom nato ze neviem o co ide ta bolest tiez niekedy vyraza do lavej casti hrude a pod pazusiu a spat do hrudnej kosti ako keby to chodilo v tej casti, ak to prestane v hrudnej casti tak to vyraza aj do hlavy poradte prosim