Co konkretne vam zabralo na vyrazky?

guliaana

no ja mam 19 a vyrazky mam len na čele take drobucke od 17,5 roka cca....moc sa toho ale neviem zbavit....teraz beriem zineryt,ale mam pocit ze o take 2-3mesiace sa to zasa vrati ....hm....snad po 20tke to mat uz nebudem:(poradi niekto daco?:(

mary-anne

a zaujimave je, ze ziadne pripravky, co su konkretne na aknoznu plet mi nezabrali (normaderm, garnier pur A, zynerit,...) teraz pouzivam kozmetiku Balea a som max. spokojna :)

mary-anne

tak ja asi tak od 18tky do 20tky. najprv na tvari a potom na dekolte a chrbte. kozna na mne vyskusala pripravky vsetkeho druhu, no nic mi nezaberalo. chodila som aj na tekuty dusik. stale nic. bolo to hrozne obdobie teda, hlavne pre psychiku.
zacala som chodit do solarka, s mierou samozrejme a chrbat a dekolt sa mi uzdravil uplne. no neviem, ci prave kvoli tomu solarku. a neostali mi ani jazvy.
s tvarou to bolo horsie. mala som chrasticky, ktore som si samozrejme strhavala a preto mi ostali jazvicky :( ale aj to mi uz uplne preslo, tam som brala aj antikoncepciu kvoli tomu.
teraz uz mam klud uplne a som z toho velmi stastna!
ono to je mozno aj vekom,ze ked to ma prist, tak to pride a aj odide (ti stastneji)