Co konkretne vam zabralo na vyrazky?

dobibina

podla mna toto je pravidelnu starostlivost o plet...a najma si ju nechytat zbytocne rukami...lebo to tiez moze porobit taketo problemy...www.annemarieborlind.sk toto by si mohla skusit...je to prirodna kozmetika a aj ti plet precisti a aj upokoji...len je to proste potrebne pouzivat pravidelne aby sa plet vycistila...a postupne to zmizne...mne sa to osvedcilo...

chiari91223

Dobry den, prosim vedel by mi niekto pomoct. Vela malych vyrazok ktore velmi ani nevidno len ich je citit ako male hrbolceky. Ma stym prosim niekto skusenost popripade nejake rady ako sa ich zbavit a co to vlastne moze byt? Dakujem za odpoved???

vveronicka

vandula mas aj citlivu plet? alebo aku mas plet? lebo aj od toho zavisi kde je problem, vacsinou pri mastnej pleti vznikaju vyrazky :/
a casto skusanie roznej kozmetiky to dokaze este viacej zhorsit, ze to nepomoze prave naopak, cize zakazdym je dobre si fakt dobre premysliet, co si na seba dame, cim sa natrieme!

vandula

osobne tak tiež zháňam niečo na vyrážky, no ja som mala problém s nimi aj cez zimu a neviem sa nejakosi dopátrať ku kozmetike, ktorá by mi bola pomohla

kolacikova

..nie je..ja veľmi rada ponocujem a samozrejme, že pár prebdených nocí a hneď sa to na mne ukázalo..teraz našťastie už to tak nie je..už môžem aj film do druhej kukať a som svieža ako rybka..pošlem ti, čo ja používam??..simka len problém je ten, že antibiotiká nemôžeš odmietať vždy..zakaždým proste sú situácie, kedy ich telo potrebuje, keď potrebuje pomôcť..kamilla ale to môže byť aj tým z akého materiálu je rúško aj ako dlho ho máš..a keď je vonku teplo a pod..tak to môže byť..

Lentilka4

Ja uz som skusala tensie ruska, no aj tak, ta plet je ozaj hrozna. Uz si pripadam ako keby som mala masku na tvari z toho ruska

kamilla

Ja s nimi mám tiež teraz problém a zvlášť na brade tak to pripisujem aj tomu, že musím nosiť to rúško. Proste to tej mojej pleti nerobí dobre

blabla123

mne najviac pomáha čajovníkový olej, kúpila som si v lekárni 100%. Vyrážky sa mi robia vždy pred menštruáciou a čajovník ich vie pomerne rýchlo odstrániť - lebo má antibakteriálne účinky, takže hojí zápal, ktorý máš na tvári :)