Co konkretne vam zabralo na vyrazky?

Denniska

Nemám osobnú skúsenosť s akné, ale na občasné výražky mi veľmi pomáha bahenná maska s minerálmi z mŕtveho mora.

ZUFALCEEK

ja mam 14 rokov..a mam vyrazky medzi obocim..strasne to bolia mam to aj mierne opucchnute a nemozem sa toho zbavit ....uz som vyskusala aj cajovnikovy olejcek..a stale nic...najprv sa mi robili tyzden pred kramami aked som krami nemala zmizli aj oni ale teraz ich mam stale..poradte mi ....

marika9999

pri akné pomáha starostlivosť nie len o svoju pokožku, ale veľmi dôležita je starostlivosť o svoje vnútro. Všetky kožné prejavy sú odrazom vnútorného prostredia. Mám dobré skúsenosti s prírodnými produktami. Rada poradím

queen_sam

kazdemu pomaha nieco ine..ked som mala 15-16 rokov to bolo najhorsie. a dlho trvalo kym som nasla to spravne riesenie. mne osobne teda pomohlo cistenie u kozmeticky kazdy mesiac + rano a vecer si cistim tvar dezinfekcnym mydlom PROTEX, s cistiacim gelom z cajovnika DERMACOL a potom si plet este natriem tiez od DERMACOLU je taky gel-krem tiez z cajovnika. a este 2x do tyzdna peeling. pomaha to.

lulumba12

vies co kazdy vecer ked som mala nejaku/nejake zapalenu vyrazku, tak vtedy. ale to som dala len taku dobku a jemne rozotrela, nie vela, staci tenka vrstvicka. ked som si to rozotrela, mala som to priesvitne, takze nie nahrubo.

[zruseny1]

lulumba prosim ta, ten sudocrem si si natierala pravidelne, alebo len ak sa ti nieco objavilo?.. mam ho doma, ale kvoli niecomu inemu, skusila som si ho dat aj na tvar, ale vyzera to ako omietka, vobec sa neda rozotriet :D

lulumba12

tak ja som mavala vyrazky asi od 16r do 21. Potom som ich mala coraz menej a teraz mam 22 a plet mam cistucku. je to asi vekom, ale snazim sa neprehanat to s vyprazanym a sladkym. pijem len vodu, caje bez cukru. velmi mi pomohol sudocrem z lekarne (masticka vonava pre babatka, stoji priblizne 100 sk. je dobry na zapalene vyrazky, ale aj na uz vzniknute jazvicky. velmi dobry je aj cajik rooibos (tiez z lekarne - vyrabaju ho rozne znacky - da sa zohnat aj za 35sk)- precistuje organizmus a tym je aj plet krajsia. samozrejme pravidelne cistenie tvare (rano, vecer), pouzivanie kozmetiky bez alkoholu a pod. je toho vela, ale aspon co to som napisala :)

cajik

No ja som zistila ze mi skodia vyprazane,ked jem vela masa,vela cokolady,ziadne ovocie a ziadna zelenina,len same "prazdne" (=bezvitaminove) jedla.. Taktiez ked to prezeniem s cokoladou, na druhy den sa cela vyhadzem.

Treba vela pit a dodavat telu vitaminy. Pit bylinkove nesladene caje a cistu vodu.

Skodi biela muka,cukor.

A este toto : www.martinus.sk

pardon za reklamu