Co konkretne vam zabralo na vyrazky?

klarik12

suhlasim len jasne ze musime mysliet na to ze co plet to treba inu starostlivost jej dat pretoze nie je jeden recept na vsetky typy pleti predsa :) ty pises ze mas suchu plet, www.annemarieborlind.sk toto je zazrak pre mna ked ide o suchu plet, suche mapy na tvari a podobne strasti :( a rada pouzivam gel po tom sa citim perfektne

Lupienok554

samozrejme, to už je potom na každej žienke aký si vyberie ale ja osobne si proste neviem predstaviť, že by som sa nekrémovala. jednak mám suchú pokožku ale zároveň je to pre pleť aj ochrana proti vonkajším vplyvom. a netreba zabúdať, že aj mastná pleť potrebuje hydratáciu

simka111

ariianka- pomáha mi to, ale tu hydratáciu a výživu strašne zanedbávam. Vyčistím si pleť a skoro vôbec nepoužívam krém, páči sa mi ten pocit čistej a napnutej pleti po umytí... musím to napraviť, pretože už teraz vidím ako to pleti chýba.

petrina

Dakujem pozerala som si aj tu znacku, uz som o tom pred tym pocula ale cenovo je to uz trosku viac ako som normalne zvyknuta. Bojim sa, ze ked si to objednam a nepomoze mi to tak vyhodene peniaze vies. Keby sa dali nejake vzorky objednat alebo co

dobibina

hela ako si napisala pre niekoho je to bezna vec...ale pre niekoho vobec...simka len ked vylucis mliecne tak tam ja zase vidim iny problem...napriklad ubytok vapnika a ten je nesmierne dolezity pre kosti...takze toto by som osobne nerobila...alebo na kratsi cas...petrina toto uplne chapem co pises...neraz som sa aj ja s tym stretla...preto som sem dala tip na Annemarie Borlind...lebo je to znacka, ktora mne vyrazne so suchou pletou pomohla...

vveronicka

petrina jednoduche to nie je, ale ked budes pozerat prirodne zlozenie a certifikaty, ktore ho garantuju tak sa ti rapidne ten vyber, ta ponuka zuzi a skor si budes schopna vybrat