cesko - slovenska SUPERSTAR

martina500

celkom pochvalila porota aj Paulinu Istvancovu tak uvidime ako to dopadne.Mne tam akosi nepasuje thomas puskailer

ShaulaThalit

To som zvedavá aj ja... včera som nepozerala prenos, tak neviem ako kto zaspieval... neviete sa k tomu vyjadriť? aké výkony padli?

bibba

chalanov som nevidela predvcerom, ale vcera isli baby, no musim povedat ze cesky dobre a slovenky strasne strasne slabe (okrem jednej) :D :D :D

babenka1

ramirka: jasné, je to nespravodlivé, ale vezmi si to aj z druhej strany - nielenže do finále pôjdu zástupcovia pohlaví v rovnakom počte, ale aj zástupcovia štátov. Teraz to vôbec nemyslím v zlom, ale priznajme si, Čechov je dvakrát toľko ako Slovákov. Ak by sa hneď semifinále neurčili pravidlá, vieš, ako by vyzeralo finále? 6 českých dievčat, 4 českí chalani, 2 slovenskí chalani. Ja verím tomu, že aj Česi hlasujú nezávisle od štátu, ale priznajme si pravdu, počtom smsiek by nás prevalcovali. Takže je dobré, že aspoň na začiatku je to trochu ovplyvnené, že pôjdeme do finále z rovnakej startovacej čiary. Ale inak uznávam, baby boli lepšie, ako chalani.

ramirka

no mne sa nepaci ako som videla tieto dve semifinalove kola ze preco musi ist do finale presny pocek chalanov a presny bab...uz teraz je myslim kazdemu jasne ze dievcat je tam ovela viac vhodnych na postup a z chalanov mozno traja...sa mi to vidi nefer ze do finale pojde ovela menej talentovany chalan na ukor este nejakeho dievcata ktorej by nesiahal ani po paty co sa tyka spevu ale pojde do finale len preto lebo su taketo pravidla...co je blbost podla mna...