cesko - slovenska SUPERSTAR

ShaulaThalit

jasne, jasne, ale podla mna tam Smajdu drzia len pubiny, co si myslia.. ze... bla bla bla... a este mi tam nesedi ani ta mala, neviem ako sa vola... taka ceska. ta akosi vo final kolach sa nevie predviest. Ale pacila sa mi velmi ta rockerka, co vypadla, neviem si spomenut na meno, ale bola perfektna... ale ved na ukor niekoho predsa musi vypadnut aj dobry spevak. mozno v pondelok vypadne Chodúr :D

a jajka: Nasa krasna Darinka, by mala ist na dalsiu operejšn... ale tento krat usi.

martina500

no presne shaula,ani mne sa smajda nepaci a vobec sa mi nepaci ako zaspieval tu pesnicku dirty diana.V novinach som citala ze v rockovom kole predvedie este viac tak som velmi zvedava.

ShaulaThalit

Mne sa inak uz Superstar vobec nepaci, su tam ludia, ktori mali byt uz davno vonku... A totalne ma sere Smajda, ked sa na neho pozriem, vyvolava mi jeho ksicht neskutocnu agresivitu... amen dolorez

ShaulaThalit

ale ved Istvancova vypadla este skor, ako mali kolo s Michaelom Jacksnom a Madonnou, nie? Ci ako si to myslela teraz?

silenka

to uz nie je o speve,mna najviac zaskocilo ako sa istvancoval odtiahla od smajdu v spolocnej pesnicke v kole madona a michael.mali vraj medzi sebou nejaky konflikt, ale zachovala sa uplne ako pubertiacka, este aj krivo na neho pozrela,ked raz dostali rozkaz od rezie v ich pesnicke sa maju drzat okol pasa, tak sa mala zachovat ako dospela a nie ako hlupe decko. aj kvoli tomu to nepozeram, ze velmi z niektorych citit nedozretost.pozriem na nete tych co zato stoja ako zaspievali a hotovo :)

:-Pbebe

cela sutaz je na hovno... uz som si povedala ze neprispejem tomu programu a viac ho nezapnem...dobry vypadli a ostali tam az na chodura nic moc sutaziaci...cigan susle, cernoch nevie, mulatka bagarka akoze fakt neviem co na nej vychvaluju nerozumiem tomu mne sa nepozdava...na ostatnych co su tam si nespomeniem lebo nezaujali...leona senkova mala byt podla mna s chodurom vo finale a "bit" sa o prve druhe miesto... taktiez marketa bola vyborna a debora ktora sa ani nedostala do finalovych kol co je smola... spievala perfektne ale to su nase nazory dospelych...deti hlasuju...s nimi sa da manipulovat lebo sa zalubia a ide to... my mame rozum a radsej ten kredyt minieme na ine veci...mne tak ani nezalezio kto bude superstar pretoze ja z toho ziadny osoh mat nebudem :D a verim v tom ze leone sa bude darit aj ked vypadla... ved co take dosiahli Koscova, Berkyova...jedine sa dari czmorikovi... kto chce pojde si za svojim cielom ci je superstar alebo nieje

ele

No ked to vyhra Ben, Superstar moze aspirovat vo svetovom finale na "Trapas roka". To je chyba porotcov ze je tam, mohli predvidat ze tak lahko nevypadne, lebo vyzera fakt cool, okrem toho ma 22, takze ziadne decko, preto ho aj baby zeru. Ja velmi drzim palce Chodurovi a odteraz mu poslem aspon jednu SMS:)

jajka001_

ved tá suťaž je určená najma pre pubertiačky. tie aj investuju najviac energie do hlasovania. koľko z vás poslalo hlas? ja som rada ze som videla pár dobrých spevákov a môžem dúfať že sa im podarí presadiť. je mi fuk kto to vyhrá. len dufam ze nie Ben to by uz bol aky trapas.