cesko - slovenska SUPERSTAR

miaselca

lili258, každý máme svoj názor, nemusíš so mnou súhlasiť. Chcela by si ma vidieť?? ale no taaak... Tebe sa páčia, mne nie, stretnúť ju v noci tak zahodím peňaženku a utekám..Zmysel pre humor? Akurát tak zmysel pre tie trápne p....y, čo sa nedajú počúvať, sa tam smeje na svojich kravinách. Je strašná a svoj názor nezmením,ja mať taký nos takl ani na ulicu nejdem a ne ešte sa s tým drbať do telky..Je opozeraná a mimoriadne trápna.

dobra vila

supershit - mas pravdu, clovek s ozajstnym talentom tam nepojde a bude si nadalej spievat v sprche a sny zostanu snami, lebo k nemu urcite NIKTO nebude bezat, ze je fenomalny a podpise s nim kontrakt.

Uz sa dnes tesim na babskeee kolo :D.
Potom podte konstatovat, ako v skolke...nech uz ma supershit pravdu...:D

babenka1

No mne sa najviac páčil Chodúr, proste toho Toma Jonesa zaspieval perfektne, no a Bendig bol tiež super, úplne ma na záver dorazil, ja som si myslela, že sa chudák zosype od trémy a že bude hádzať tie svoje smutné výrazy, ale on to rozbalil, paráda. A páčil sa mi aj ten Ahmed. Inak neviem, čo mali proti tomu Machalovi, podľa mňa to zaspieval úplne super, určite bol lepši ako ten futbalista, ktorý šiel druhý v poradí, ten čo rapoval na konci, veď spieval úplne nevýrazne a nedoťahoval tóny. Ale inak je z toho je jasné, že porota sa snaží veľmi ovplyvňovať hlasujúcich. Napríklad aj ten čo spieval maroon 5, všetci ho chválili, že bol super a že mu skladba sadla, a pritom sa to nedalo počúvať, spieval úplne rozsekane, akoby sa iba naspamäť odriekal text tej pesničky. proste otras.

[zruseny8]

oooou tak ten posledny jan nemal chybu, taktiez martin a aj denis. podla mna vypadne marek lacko a leo machala, pretoze on akoby tak krcovito spieval. a tiez ten jeho vyraz, fakt vyzera akoby mal prave skolabovat..

alzbee

Aj mne sa ten posledny velmi pacil:)) taktiez aj ten s arafatkou bol fajnovy, aj ten poloafrican...osobne si myslim, ze ten Vietnamec vypadne a mozno aj ten, co spieval piesen od Lucie..sice mal dobry hlas, ale fakt bolo vidno, ze ma tremu...

dobra vila

WOW, ten posledny bol bezkonkurencny. Pacil sa mi este viac ako "tom jones".
PERFEKTNY!! Ten sa mi pacil z celeho vecera najviac, potom niektori ini boli uzasni tiez :). Tazko sa mi posudzuje, niektori mi zneli tak rovnako :-P. Akurat kto sa mi nepacil, teda podstatne zaostal, je ten vietnamec, je viditelne slabsi.

Co sa mi vsak nepaci, je ten cesky rozhodca. Od nas nikto nerobi rozdiely cech-slovak a on vkuse - to je 1:0 pre nas, a teraz zas "vyhrali sme 2:O"...atd...potom minule vravel, ze nie je rad, ze v BA sa to kona, lebo ze cechov slovaci urcite vypiskaju. Kreten, nech s tym uz ide niekam... On tu prudi zly krv, trapny dedo :-/

dobra vila

Jj, ten Martin sa velmi paci aj mne!!
A tiez ten puskajler...z inej stranky, naozaj sa na neho prijemne pozera, skvela komunikacia s publikom, ma charizmu, vie ludi dostat, to je rovnako dolezite...ved uvidime...este neboli vsetci :).
Aj ten co mal taku tremu mal inac velmi dobry hlas, len sa na nom fakt dalo vidiet, ze ma brutus tremu.