cesko - slovenska SUPERSTAR

lolarocks

Vo finále mali určite byť René Bošeľa,Deborah Kahl a Adriene Craft ..
..nemali by tam byť Ben Cristovao a Paula Ištvancová ..

ele

Dobravila suhlasim s tebou, Istvancova tam uz davno nema co robit, okrem toho ze je slaba-co sa spevu tyka, chyba jej charizma. Mimo vsetkeho mi je este aj strasne nesympaticka, ale to uz by som nebola objektivna :)

dobra vila

ShaulaTalit, ja neviem, ci ju kazdy bombarduje a ci nie (ak tym myslis bulvarnu tlac, tak tu som nedrzala v rukach uz pekelne dlhu dobu), ale zrejme to tak bude, ked to pises a logicky na tom aj nieco bude. Ja hodnotim spev, aj ked druha vec je to, ze mi je aj nesympaticka, mozno uz aj kvoli tomu, ze nie a nie vypadnut, pricom tam je od semifinalovych kol zjavne ta najslabsia (zo sloveniek) a drzi sa tam ako kliest.
Mne sa nepaci ako spieva, priemerne, nic vynimocne, nudne, ziadna vasen, city, posobi to zle este aj na divaka. Nedokazala by som odpozerat jej - povedzme - iba hodinovy koncert... Takze moje zdovodnenie by bolo taketo, iba tak pre vec infosky.
To je sice pekne, ze tebe je sympaticka, pretoze k nej pocitujes lutost, ale toto je sutaz o speve a tam ona uz nema co robit, tolko (aspon podla mna). Ak ty, alebo niekto iny, by napisal, ze sa mu paci, ako spieva, tak okey...podla ineho tam patrit moze, u mna by mala skoncit :-/.

:-Pbebe

tak ja som rada ze vypadol ten chalan so stromcekom v ustach :D:D:D mne bol od zaciatku velmi nesympaticky ten thomas...balogovej mi je luto lebo spieva ovela lepsie ako Istvancova a myslim ze ta tam nema co robit..

velmi fandim Senkovej aj ked to s pink moc nepasovalo... chalani ma nezaujali vobec... Stara tiez pekne spieva no ked si vyberie dobru pesnicku neviem preco vybrala taku staru vykopavku s tym sa podkopavaju...aj ked ju zvladla no kus modernejsie by mohli...

dobra vila

Decka, ja nemam voci nikomu vacsie vyhrady. Okrem par ludi, vidim vsetkych na relativne podobnej urovni (zatial), okrem ISTVANCOVEJ. Ja nechapem, ako sa tamta mohla dostat az do finale a este k tomu teraz nevypadnu!! Spieva priemerne ako nejaka zborova spevacka (huh, tie som teraz urazila). No passion, no feeling!!
A tie jej mimiky, no hodit si maslu, ked ju vidim. Vazne mi vrie krv od nej uz teraz vacsim, ze nie a nie vypadnut.
A ten jej fotrik je tiez pekny piiip.
To bol on, co tam na kastingu narobil cirkus, ked Pauline Leos prehodil ruku cez rameno a ten jej fotrik tam na neho zjapal, ze co to robi, ved ma iba 16 rokov.
No trapna rodinka, co vam poviem. VON S NOU.
Je mi luto Nikolety. Nebola sice najlepsia, ale ma naozaj carovnu farbu hlasu, mne sa pacila, ako spieva, aj povahou, take v pohode dievca.
Zatial su mojimi najvacsimi favoritmi CHODUR a BENDIG. Go, Go chlapci :D.

usiko

podla mna jednoznacne by sa superstar tento rok mala vyberat z dvoch spevakov-Chodur a Senkova. Su to pani spevaci a nema na nich nikto, su to dela, ktore sa neskutocne dobre pocuva a pri nich jedinych clovek netrpne, co sa im nevydari...... Su to Cesi, no co uz, zase su v niecom lepsi....

liana01

no chuuda Nikola...to tam fakt nebolo horsieho spevaka?
a bolo to uplne trapne ako to spravili..predtym vobec neupozornili akym stylom budu vyhadzovat, a vsetci postupovali a teraz zrazu prisiel thomas a len mu povedala ze vypadavas..a on chudak nechapal, ani ja som chvilu nechapala ze co mele, len tak to vyhrkla a este hned mal aj spievat?? chudak chalan fakt...mali to fakt neak rozumnejsie spravit tak ako na konci tych troch