fenomenalny Dr.N.W. Walker

Príspevok v téme: fenomenalny Dr.N.W. Walker
pišta

Dr. Walker vo svojich 113 rokoch napísal svoju poslednú knihu. Keď zomrel bez viditeľných známok choroby, mal 118 rokov. Je to neuveriteľné, ale je to tak.
.
Dr. Walker objavil priamu súvislosť medzi znečistením hrubého čreva a chorobami. Popísal a vo svojej praxi potvrdil, že jednotlivé úseky hrubého čreva sú poprepájané s jednotlivými orgánmi. Tento jeho objav má epochálny význam a dá sa prirovnať k objavom meridiánov z tradičnej čínskej medicíny a súvisiacich reflexných zón na tele človeka.
Ak pozitívne ovplyvníme čistotu a funkčnosť čreva, ktoré je nezastupiteľné pri vstrebávaní potravy a všetkých potrebných látkach, vieme potom pozitívne ovplyvniť aj zdravotný stav celého organizmu.
Podľa Dr. Walkera ide najmä o surovú stravu a očistné kúry.
Táto strava je aj podľa neho jediný prirodzený zdroj vitálnych látok, ktorá naše organizmy nevyhnutne potrebujú. Súčasná strava a spôsob života neumožňujú takéto látky prijímať a z toho pramení množstvo chorôb, ktoré majú vzrastajúcu tendenciu
Dr. Walker sám bol vzorom takéhoto prístupu a týmto spôsobom liečil aj svojich pacientov, ktorých bolo viac ako 4000..
Vo svojej praxi poukázal na mimoriadny kladný vplyv ovocných a zeleninových štiav.
.
Prínos Dr. Walkera je neprehliadnuteľný. Z jeho prác čerpá mnoho ľudí - lekárov, vitariánov, tí, ktorí sa rozhodli urobiť niečo so svojím zdravím, cituje sa v mnohých knihách o zdravej výžive.
.
Svojím životom, objavmi ako aj medicínskou praxou ľuďom dáva nádej, že naše telá je možné ozdraviť a udržať pri výbornom zdraví.
Jeho pojem „Žiarivé zdravie“, je odkaz pre nás všetkých.
Ten odkaz je veľmi lákavý a humánny. :-)))))

Viac na www.sk2.goo.cz

pišta

Ak nestíhaš ani klystír, skús aspoň toto:
1 x denne čisto ovocné jedlo (základ – nekombinuj kyslé a sladké ovocie) a 1x čiste zeleninové jedlo. Samozrejme, ovocie aj zelenina surové.
Chrumkanie krekier, lupienok, čokoládových tyčieniek ti kus pomúti myseľ, lebo zaťaží celý organimus a jeho geroj najgerovejší – mozog, tiež.
Výborná je mrkvová šťava. Jemne prečisťuje a dá ti energiu na 1-2 hodiny ako „bič“. (pozri si viac o šťavách v tejto sekcii, písala o nich Igris., šťavy, aj keď je s nimi kus robota (,musia byť nepasterizované, prírodné...ale také už doatať aj kúpiť) ti dobre podporia imunitu a zásobia tvoj mozog kvalitnou glukózou : - ))

pišta

Črevné sprchy sú dobrá vec. Jednoznačne musí byť na to kvalifikovaný, DOBRE vyškolený personál. Črevné sprchy si však vyžadujú naladenie organizmu aj vôle na nový spôsob stravovania. Ak si dá človek urobiť črevnú sprchu a potom si „hodí“ na to knedlo-vepřo-zelo, tak to bude riadna črevná kovbojka, alias celkom slušné špecifické črevné problémy. Preto si myslím, že ich treba absolvovať naozaj premyslene a pripraviť sa na „deň pred aj po“. Skôr ide o obdobie niekoľko mesiacov.
Čo myslím, že by si ale mohla skúsiť, je klystír, očista hrubého čreva – vo vlastnej réžii. Píše o tom aj Walker, ale aj Malachov v knihe – Dokonalá očista tela.
Inak tí Diamonodovci, o ktorých píšeš, sú tí praví. Kupuj a čítaj : - ))

pišta

Ahoj, Tina.
LifePak je multivitamínový a multiminerálny výživový doplnok, vyvinutý na rastlinnej báze. Obsahuje látky, ktoré podporujú kardiovaskulárne zdravie, optimálne funkcie imunitného systému, metabolizmus inzulínu a glukózy a ďalšie funkcie. Antioxidanty LifePak má viac ako 40 rôznych antioxidačných výživových látok (tie účinne bojojú proti voľným radikálom) napr. vit. C, 8 rôznych foriem vit. E, karetenoidy alfa a beta karoténu, flavonoidy........skrátka dosť na to, aby človek vnútorne pookrial, kus až kusisko vyzdravel.
LifePak patrí zrejme medzi najkvalitnejšie prípravky tohoto vo svete.
Aj keď ja osobne dávam prednosť prirodzenej strave, takéto prípravky za pár mesiacov môže pozitívne nastoliť novú úroveň vnútornej fyziologickej rovnováhy, čo teda znemená celkovo lepší pocit zdravia. Užíva sa sa s Marine Omega3 (je to kvalitný rybí olej), ktorá pokrýva celú škálu tukov.
Celé to stojí cca 2,5 melónika, teda 2 500 Sk / mesiac. Je to dosť, ale je to naozak KVALITA. Skús zavolať na 0905 635 911.

tina2

A co sa tyka tych Diamondovcov je to nieco z tohto: Harvey Diamond - Ako si ovladat telo alebo Marilyn Diamond - Ako si ovladat telo? Nic ine som nenasla...

tina2

Pista - prosim Ta co je to ten LifePak, kde sa to da kupit a kolko to priblizne stoji? A mozes mi napisat este co si myslis o tych crevnych sprchach v mojom pripade? Nemam teraz moc cas citat tie knihy mam skuskove na vyske...

pišta

Milá Ogris, moja poklona : -)))
Veľmi ma teší, že tak inklinuješ ku knižkám. Ja tiež : - )
Nejde samozrejme o ne ako také. Ide o informácie. Vďaka nim sa môžeme oslobodiť- - od chorôb.
Je to úžasná možnosť vlastne pre každého z nás….
Už sa neviem dočkať ďalších bilaterálnych a multilaterálnych rozhovorov, prešpikovaných vysoko erudovanými informáciami. : - ))
Ozaj, prečo takého knižky, o ktorých sa tu „bavíme“, nemajú v knižniciach na medicíne?

igris

ahoj Pista :),
uz som nabrala druhy ,treti.... dych,bola som si kupit niake knizky :), tesim sa na "kvakanie" o tom

pišta

Lilliana, ale aj ostatné dámy!
Osobná (pozitívna) skúsenosť je asi jedna z najlepších "rád" vôbec".
Teším ma, keď si o nich môžem od ktorejkoľvek z vás prečítať a aj niečo sa naučiť... : - )))
.
Tina2, buď kus opatrná!
Ak máš streptokoky, konzultuj situáciu podľa potreby s lekármi. Tvoje odholdanie nechať si mandle podpor štúdiom (ale aj praxou)kníh :
Walker, Diamondovci, Kurt Taperwein - Omladzujúce odkysleni, vyhľadaj si príspevky o imunite.
.
Pouvažuj dočasne o KVALITNÝCH multivitamínoch (LifePak a spol?)
Chce to svoj čas. Čas aj keď je nevrátná hodnota, môže zanechať v nás pozitívne stopy...: - )))
.
Masti, : - )))

pišta

Ahoj, Igris,
biela múka je všade. Máš pravdu, ajj v grahamovom chlebe a rožkoch. Na Slovensku niet výrobcu celozrrného chleba alebo pečiva.
Biela múka, biely cukor a pasteritzované mlieko sú najhrubšie (omyly?) potravinárkseho priemyslu v dejinách.
Je úžasné sledovať, ako sa my ľudia trápime s liečením množstva chorôb, ktorých základ je v týchto neprirodzených potravínách.
.
Húsenková dráha nemusí mať príliš veľké húsenky : - ) Možno ich treba trochu zmierniť. Postupnosť....
Nájsť mieru zmien pre každého z nás, to je náročné, ale inak to nejde. Aj s nejakými omylmi. (mám s tým osobné skúsenosti :( :-))
.
Ale napr. jeden z mojich známych "sekol" zo "starou stravou zo dňa na deň.Išlo mu o život.
.
ZVÍŤAZIL !!!
.
Inak, s tým synom, Igris, gratulujem!. Paráda! : - )))