fenomenalny Dr.N.W. Walker

Príspevok v téme: fenomenalny Dr.N.W. Walker
pišta

Dr. Walker vo svojich 113 rokoch napísal svoju poslednú knihu. Keď zomrel bez viditeľných známok choroby, mal 118 rokov. Je to neuveriteľné, ale je to tak.
.
Dr. Walker objavil priamu súvislosť medzi znečistením hrubého čreva a chorobami. Popísal a vo svojej praxi potvrdil, že jednotlivé úseky hrubého čreva sú poprepájané s jednotlivými orgánmi. Tento jeho objav má epochálny význam a dá sa prirovnať k objavom meridiánov z tradičnej čínskej medicíny a súvisiacich reflexných zón na tele človeka.
Ak pozitívne ovplyvníme čistotu a funkčnosť čreva, ktoré je nezastupiteľné pri vstrebávaní potravy a všetkých potrebných látkach, vieme potom pozitívne ovplyvniť aj zdravotný stav celého organizmu.
Podľa Dr. Walkera ide najmä o surovú stravu a očistné kúry.
Táto strava je aj podľa neho jediný prirodzený zdroj vitálnych látok, ktorá naše organizmy nevyhnutne potrebujú. Súčasná strava a spôsob života neumožňujú takéto látky prijímať a z toho pramení množstvo chorôb, ktoré majú vzrastajúcu tendenciu
Dr. Walker sám bol vzorom takéhoto prístupu a týmto spôsobom liečil aj svojich pacientov, ktorých bolo viac ako 4000..
Vo svojej praxi poukázal na mimoriadny kladný vplyv ovocných a zeleninových štiav.
.
Prínos Dr. Walkera je neprehliadnuteľný. Z jeho prác čerpá mnoho ľudí - lekárov, vitariánov, tí, ktorí sa rozhodli urobiť niečo so svojím zdravím, cituje sa v mnohých knihách o zdravej výžive.
.
Svojím životom, objavmi ako aj medicínskou praxou ľuďom dáva nádej, že naše telá je možné ozdraviť a udržať pri výbornom zdraví.
Jeho pojem „Žiarivé zdravie“, je odkaz pre nás všetkých.
Ten odkaz je veľmi lákavý a humánny. :-)))))

Viac na www.sk2.goo.cz

pišta

„Divní“ prispievatelia na tomto serveri sú preto „divní“, lebo
si UVEDOMILI
.
((( : - ZDRAVIE JE V NÁS : - )))
.
Všetci, ktorí aktívne sa snažia o svoje zdravie a svojich najmilších, majú môj obdiv a uznanie: - )))
.
Všetkým prajem krásne sviatky jari : - )))

pišta

Ahoj, IgrisJ). Ja som mával herpes 3-4 x do roka, ale poriadny, cca 20 rokov. Teraz sa už 2 roky „držím“. Pripisujem to prakticky úplnému vynechaniu bielej múky, mlieka a živočíšnych bielkovín + každodenné vitamíny v strave. Ale presne naozaj neviem, v čom to je. (V posledných rokoch „non Walker obdobia“ som na herpes používal B-komplex. C-čko a Zovirax - ten len v počiatočnom štádiu, neskôr je prekážkou rýchlemu hojeniu a ostávajú dlhší čas červené fliačiky na perách).
Keď som prestal fajčiť, ešte cca 1-2 roky mi vykrúcalo nos za vôňou cigarety :(
Prosím, napíš recept na pistáciový koktial.
...A môj názor k „symfóniám“ ostáva nezmenený...: - )))

igris

ahoj Pista :),
to som si aj ja vsimla ze je tu viac takych "divnych" :))))Walker by mal radost
. s tym chvalenim opatrne, predchvilkou som pisala do receptov recept s maskom pre jednu pani a mne sa zacali hromadit slinky :) a zacala som vazne rozmyslat kedy take uvarim :(
. aaa vyhodila sa mi horucka na puse asi stvrty krat v zivote :( a to okrem jogurtou a spetickou smotanky do jednej kavy aj to nie casto ziadne ine mliecne veci nejem, ale pistaciovy koktail ano :)

pišta

Ahoj, Tinka2.
LifePak treba na začiatok používať cca 3-4 mesiace. Ide o to, že komplex látok, ktoré obsahuje, musí organizmus vstrebať, vnútorné orgány musia mať „čas“, aby sa ku nim dostala potrebná výživa a vytvoriť z neho aj určité „zásoby“.
Pre správnu funkciu šedej kôry mozgovej - skúškové), okrem kvalitnej glukózy, jednoznačne pomáha kyslík. Primeraný pohyb, mierna aeróbna aktivita, minimálne rýchla prechádzka 30-45 minút. Určite to potom lepšie „páli“. :- ))

pišta

Lilliana,
áno, súhlasím, výživa a celkový životný štýl naozaj má NAJVÝRAZNEJŠÍ vplyv na nás.
Dokonca som presvedčený, že všetci ľudia, ktorí majú psychické a psychiatrické problémy, majú vnútorne veľmi znečistený organizmus a kým si ho neprečistia a nedodajú prirodzené látky, lieky s[ len núdzovým riešením (i keď niekedy nevyhnutným). Psychika a fyziológia nášho fungovania – to sú jednozančne spojené nádoby.
Možno vieš, kde je najviac psychoanalytikov na počet obyvateľov? V USA! A vieš kde je najväčšia spotreba hamburgerov a iných sajrajtov? Odpoveď poznáš...
Na záver: „Ide jar, a v našej duši - žiar“ : - )))

pišta

Ahoj, Igris.
Výraz „takô divnô“ v tom kontexte, ako som písal znamená, že kým nestopnem potravinové jedy a vykonám očistu, tak sa mi organizmus zanešvári veľmi rýchlo naspäť, dokonca s dosť búrlivým priebehom : (. I keď to očistenie, samozrejme, kus pomôže VŽDY!)
.
Aj keď si knihu o odkyslení rýchlo „zhltla“, je to iné ako s jedlom. Už máš o tom všeobecný prehľad a vôbec, gratulujem Ti, lebo mám tak trošku možnosť sledovať, ako si výborne počínaš a tak máš moje celkom nefalšované „symfónie“ : - )))))
Hm,, dokonca si myslím, že na tomto serveri sa postupne vytvára zdravé (voľakedy sme hovorili „marxistické :-) jadro... : - ))....

tina2

Pista, si hrozne zlaty, dakujem za vsetky info a hlavne za povzbudenie (dost ho v poslednej dobe potrebujem...)! Chcem sa este opytat kolko by sa mal uzivat ten Life Pak, aby to malo aj svoje ucinky?

lilianna

Ahoj Igris .
Ano mne stači jena veta a máš na ňu báseň. Viem sa na tom pobaviť a som potom stale O.K.
Dnes som v robote uvarila kavu jednému známemu a on vraví No ta káva bola určite z lásky a ja vravím A vám z toho narastli vlásky. on sa chytil za vlasy a ja som vtedy zistila že ich ma na hlave len pár:))))

igris

ahoj Pista :),
uz sa tesim na recepty, aj ja som nasla niaky na salatik, len neviem najst v mailoch recept na varenie fazule podla Bukovskeho, aby to nenaduvalo
inak nerozumiem tomu vyrazu "tako divno"
Tu knizku o odkysleni som "zhltla" za vecer, ale bola to len taka "rychlovka" :), najviac ma ale zaujal premenstruacny syndrom, skoda ze mi nemozes povedat ze to "fakt" funguje :) /nerypem do teba :)/