Neprestavajuca hnačka

Príspevok v téme: Neprestavajuca hnačka
Martin258

Ahojte mam taky problem uz asi dva dni mam neprestavajucu hnacku a zacinam sa bat o zdravie.Vzdy ked sa napijem alebo co do 10 minut som na wc a je to zase zo mna vonku pijem vela aby som nebol dehydrovany, pijem Fatru a Magnesiu a jem take lahke jedla ako suchare zemiaky atd?Skusal som aj zivocisne uhlie ale nepomohlo, neviete poradit co s tym?
DAKUJEM KAZDEMU ZA SKORU ODPOVED A ZA RADU!

alexaja

s tym ciernym uhlim si dovolim nesuhlasit. akoze hej, moja mamina len to si davala, ked mala nejake problemy, ale mne to napriklad nefunguje. neviem ci je to na mna prilis slabe alebo co. a okrem toho ani ta chut nie je bohvieco.

eskii

... zazrivienka... ale praveze ani nejak nie... ked pride taka situacia, ze je viacej stresujuca, tak vtedy... akoze , ze sa toho nakopi viacej, alebo sa nieco udeje... ja som taky tip, ze mam rada, ked je vsetko na poriadku a vsetko ide podla planu... a takto sa to prejavuje, ked to tak nie je... preto reku, ci by to pomohlo aj v takomto pripade, ked nejde vyslovene o nejake zdravotne problemy... ale ako hovoris, za vyskusanie nic nedam a aspon budem vediet...

aliria

tak to za ten cas uz ju mas dobre otestovanu. ja som ju tiez podobne uzivala, ze vlastne kym tie problemy nejak neodzneli. ale potom pre istotu este par dni som si ju dala. nech mam istotu, ze to bude okej.

blanika15

malanynka no presne si pouzila to slovo, co som hladala. univerzalne. ozaj, ze ti pomoze na viacero problemov. u mna vyhrava jednoznacne to, ze je bez prichuti. lebo mala som uz kadeco doma a niektore doplnky putovali vdaka pachuti rovno do kosa. ale pri tejto vlaknine to nehrozi.

zazrivienka

no eskii to ti neviem povedat. ale tak za vyskusanie nic nedas. a co ta trapi? uz mas dlho taketo problemy? asi by som chcelo asi zamerat sa aj na pricinu toho stresu.

malanynka

blanika to ano. mam rada taketo produkty, ktore vedia spoluzit pri viacerych veciach. ze su take univerzalne, alebo ako by som to nazvala. miesto troch veci mat doma len jednu, tak to je celkom vyhoda by som povedala. aj co sa skladovania tyka.

lavila

... aliria moze byt, ze vlastne narobi viacej skody ako uzitku. ale zase studeny caj za vela nestoji, si povedzme. uz celkom dlho. som si to ani neuvedomila. uz ju beriem ako samozrejmost, ze ju doma mame. ale ked tak nad tym premyslam, tak prvy raz som ju kupila nejak zaciatkom tohto roka tusim. vtedy bola tiez rozsirena nejaka taka viroza crevna, tak som hladala nieco vhodne proti nej. teda ono ani nie ze proti nej, ale aby aspon rychlejsie odznela.

aliria

som niekde nedavno citala, ze by sa ale pri niektorych problemoch nemal pit taky uplne horuci caj, len ked prave ten mam ja najradsej. aj pri takychto crevnych zalezitostiach to tam bolo tusim uvedene. to len tak pre pripad, ze sa niekomu takto informacia hodila do buducna. no to mas pravdu s tymi krabickami, alebo ako by som ich nazvala. my sme doma tiez taky recyklatori, ze pouzivame veci dookola a aj na nieco ine ako boli povodne. tak to potom uz dlhsie kupujes tuto vlakninu, ked ich tolko doma mate.