bradavica a jej odstranovanie

Príspevok v téme: bradavica a jej odstranovanie

Chcem sa spýtat, či máte niekto skúsenosti s odstraňovaním bradavíc. Urobila sa mi totižto jedna na vnútornej strane stehna, tesne pri rozkroku a stále sa zväčšuje, čo mi je dost neprijemne a hanbím sa za to. Neviem, či to je bradavica, alebo niečo ine, je to hnedej farby a drži to len za jednu časť, prichytenú k pokozke. Čo s tým?

smutna

no ja som si to tiež dala vypalovat u kožnej dusikom a odvtedy to nemam,ale poradila mi aby som si kupila duoflim,alebo tak nejak sa to volalo.normalne v lekarni najdete :)

alilien

ja ich mam tiez na chodidle a na dvoch prstoch odspodu... chodim tam pravidelne a vobec to neboli ked chodim..dokonca ajlyzovat sa da ;) vobec to necitim len trochu potom ked z tade odidem ..ale to fakt len par minut :) bola si si to uz niekedy vypalovat? prirodne mas tu rastlinku ktorasa tu spomina..iskernik ci jak :)

scuffle

no praveze ku koznej nechcem ist ,lebo ich mam na chodidle tak by som ani do prace nedokracala, potrebujem daco prirodne:)

scuffle

ahojte, neviete mi poradit kde by som zohnala ten lastovicnik_??? da sa to kupit v lekarni? teraz to asi nikde na luke nenatrham ked este nic nerastie:D ja neviem ako sa tych pliag ybavit a vztcaraju sa mi nove:(

usiko

Verrumal gel mi zabral, predtym mi ju odstranovali dusikom aj vyrezali a nic, vratila sa....az Verrumal mi zabral a uz ju nemam 8 rokov....

miselka

urcite si bradavice neskrabte ani neodtrhavajte. je to najhorise co mozete urobit, lebo ked ju odtrhnete bude sa vam niekolkonasobne dalej sirit...

patike

raz som mala bradavicu na ruke. bola som u koznej doktorky 1 krat na vypalovani.. potom sme sli na jednu chatu kde mi ta bradavica odpadla. potom som uz bradavicu nemala... az teraz sa mi objavila na prste... na lyzovacke som ju zoskrabala.. islo to lahko lebo som mala mokre ruky. potom zacala krvacat. ked prestala povyberala som korienky pinzetou a teraz ju mam v levkoplaste a davam si na to mast s alee vera a pomali sa mi uz hoji.

pido

syn mal najprv jednu, po prvom vypalovaní pribudli ďalšie 2 bradavice na chodidle nohy, sestra u kožnej ich vydusíkovala, ale je potrebné ísť viackrát, podľa potreby. Čo je však najdôležitejšie: bradavicu musíte nakoniec aj tak zlividovať po dusíkovaní doma za dodržania hygieny, aby ste tkzv. korene nepreniesli ďalej. Po dusíkovaní sa vám urobí pľuzgier, ten každý deň pracuje.Keď sa bradavica dostatočne oddelila od tela, syn si sám pľuzgier aj s bradavicou odstránil, obstrihal, skontrolovali sme, či nezostali nejaké zbytky, vydezinfikovali, zalepili, pár dní chodil krívajúc, ale odvtedy nemá problémy.

silvinkaa

no mna trapia bradavice uz dlho na obidvoch nohach.Liecila som ich asi polrok u pedikerky.No raz mi tam zacala jedna bradavica hrozne krvacat a isla som ku koznej,ktora navrhla chirurgicky zakrok.Po zakroku mi vsetko pozasivali a tak.No chirurg mi vybral najprv jeden steh,ostatne povedal ze az neskor.Ta rana sa mi otvorila.Je to velmi hnusne a prave dnes mam ist vyberat dalsie stehy a bojim sa,ze mi tamtu ranu bude musiet znova umrtvit a zasit,lebo to bolo nieco strasne.A druha bradavica sa tiez nie a nie vyliecit.