bradavica a jej odstranovanie

Príspevok v téme: bradavica a jej odstranovanie

Chcem sa spýtat, či máte niekto skúsenosti s odstraňovaním bradavíc. Urobila sa mi totižto jedna na vnútornej strane stehna, tesne pri rozkroku a stále sa zväčšuje, čo mi je dost neprijemne a hanbím sa za to. Neviem, či to je bradavica, alebo niečo ine, je to hnedej farby a drži to len za jednu časť, prichytenú k pokozke. Čo s tým?

simka111

Dnes som bola na dusik, pretože mam bradavicu..ale ešte nikdy sa mi nespravil pluzgier podliaty krvou, mam s tým isť ku kožnej alebo si ho mam sama prepichnúť a nechať tak???

sssssss

zdravim, mal som ten isty problem s bradavicami a kukol som net a videl som ze cibula a ocot zabeie .. skusil som, dvakrat som si to potrel a na druhy den tam uz nebola :) .. vrelo odporucam ... nic nestipe, je to bezbolestne

zu17

ewan: no bud su to kondylomy alebo molusky... obe vsak vznikli zo znacne oslabenej viralnej imunity... cize ako pisal RNG - selen, zinok, probiotika

ewan

A co s bradavicami okolo genitalii? Len teraz som na to prisla ze to bude asi to a uz panikarim.Ten cesnak asi nebude najlepsie riesenie vsak?

jajkafr

ahojte ja som mala bradavice na rukách po pár rokoch som sa konečne odhodlala a zašla s tým na kožné zmrazili mi to tekutým dusíkom, ale do mesiaca som ich mala späť a ešte väčšie sesternica mi vtedy poradila Duofilm (dostať v lekárni) a pomohol natierala som si to každý večer na bradavice a teraz nemám po bradaviciach ani jazvičku :)

zúfaláá

Ahoj RNG, týmto ti chcem POĎAKOVAŤ za tvoje rady - nižšie je uvedený môj príspevok a prosba o radu - dúfam že to nezakríknem, ale zbavila som sa bradavíc!!!:D tie malinké - bolo ich cca 15, zmizli úplne, a tá veľká sa zarovnala - zostal síce flak, ale ten mi už starosti nerobí a ja opäť nemusím moje ruky skrývať!!:D Začala som brať a stále beriem denne selén a zinok, a natierala som si ich povinne každý večer duofilmom (strašne to štípalo,ale stálo to za to)Teda hlavne tú veľkú stále pozorujem či nezačne znova rásť, ale zatiaľ je to v poho. Neviem presne ktorý prostriedok bol účinnejší, ale hlavne že spolu zabrali:) Želám ti RNG veľa úspechov a veľa veľa zdravia! Krásny deň, Martina:))

zuzuš

mamina mala na ukazovaku bradavicu ako prsten,postupne si ju stahovala vlasom z konskeho chvosta,až jej celkom odpadla,a dodnes ma pokoj.