bradavica a jej odstranovanie

Príspevok v téme: bradavica a jej odstranovanie

Chcem sa spýtat, či máte niekto skúsenosti s odstraňovaním bradavíc. Urobila sa mi totižto jedna na vnútornej strane stehna, tesne pri rozkroku a stále sa zväčšuje, čo mi je dost neprijemne a hanbím sa za to. Neviem, či to je bradavica, alebo niečo ine, je to hnedej farby a drži to len za jednu časť, prichytenú k pokozke. Čo s tým?

milko

na bradavice je účinná zmes ricínového oleja(dostať v lekárni) a prašku do pečiva zmiešať na plastelínu priložiť na bradavicu a prelepiť leukoplastom najlepšie na noc , viac krát opakovať. tvorba bradavíc je znakom hormonalnych problémov

martin tiez s bradavicou

So zaujmom som si precital vsetky prispevky v snad vsetkych svetovych forach ohladne odstarnenia bradavic, a vsade sa ospevuju dva medikamentozne pripravky (v nazve clanku), a dva prirodne: stava lastovicnika alebo zmes cibulovej stavy so solou. Ucinok vsetkych je rovnaky: narusenie keratinovej vrstvy koze, ktora pokryva bradavicu. Po jej naruseni bradavice odpadnu aj s povodcom- virusmi ktore ju sposobuju. Ked si precitate zlozenie jedinych dvoch ucinnych farmaceutik- ide vlastne o kyselinu salicylovu a na \"zvysenie trvania jej ucinku\" je pouzita kyselina mliecna. Cize, pravdepodobne by mal fungovat aj liehovy nalev alebo odvar z vrbovej kory (stiahnete ju naklepanim ako ked sa klepka pistalka). Najcistejsia kyselina salicylova je vlastne obycajny aspirin, cize ak nezozeniete tie kremy alebo nalepky Scholl alebo Duofilm, tak to skuste natierat s podrvenym aspirinom, ten je tiez keratolyticky, t.j. nici vrstvu keratinu (rohovinovej zlozky) v epiderme (kozi) a tym lieci taketo pliagy. Ked si tieto zozbierane postrehy este raz precitame, zistitme, ze bradavice a kurie oka sa vlastne liecit nedaju, my ich iba rozrusime, virus, ktory sa \"obalil\" na svoju ochranu obnazime a pomozeme imunitnemu systemu zviest s nim rovnocenny boj... Takze okrem kremov nezabudajte aj na zdravu stravu, pohyb, vzduch a zivotny styl...

loli

Ahojte! mam na dlani aj na vrchnej casti ruky male bradavicky.Su takej istej farby ako koža.Potierala som ich vodickou z lekarne no nepomohlo,len sa rozsirili.Teraz mam ist na vypalovanie, ale pocula som ze to nezabera, alebo sa znovu vratia.Nevedeli by ste mi prosim poradit????????

feshi

.. ale ako sa zbavit bradavice, ktora sa mi spravila na viecku oka medzi mihalnicami. a mam ich rovno 4, dve na vrchu a dve na spode. niesu velke, ale prekazaju mi.. dakujem

klokan

na bradavice mi ako dietatu pomohli potieranie rastlinou lastovicnik obycajny.rastie skoro vsade na suchych miestach-je to taka bylka zo zltymi kvetmi odlomis a potries tekutinou vytekajucou zo stonky.fakt dobre