PREC S MRLAMI

Magy

icetea - mrle treba riesit s lekarom a najlepsie je preliecit CELU familiu. vsetky veci, ktore prichadzaju do styku s intimnymi castami tela (uteraky, spodne pradlo, postelna bielizen...) DOKLADNE vyprat, ak sa da aj vyvarit, prip. pouzit najvyssiu moznu teplotu v pracke. proste urobit narazovu dokladnu ocistu. darmo sa ty preliecis, ked to zase chytis v ramci familie.

icetea

Ja mam problem s tym, ze mne sa mrle objavia iba ked mam menzes, potom zas ako keby zmizli a pri dalsom menzese zas a tak stale dookola, nemate s tym skusenosti ?

sofrineta

hej ..mala by si to dostat v kazdej lekarni a ked nie tak treba zajst do väcsieho mesta ...balenie co mam je 150 g a stalo presne 76 Sk

sofrineta

cavte ludia s tymto problemom ...kedysi som to mala i ja ...snazila som sa to riesit bez liekov a tak jednoducho nejak co domacnost dala ...neslo to ..ale teraz neviem nejako mam pokoj a snad sa tie mrsky viac nevratia ..a co si myslim ze mi pomohlo ?..nuz vola sa to psyllium je to druh indickeho skorocelu ..povodne to je na precistenie criev co sa tyka dobreho travenia a tak ..ale mylsim ze mne to creva precistilo poriadne ..vseobecne to naozaj pomaha aj na to travenie tak ak s tym mate tazkosti totiz cistocne som sa trapila aj s tym tak vrelo odporucam ..naozaj nie je co stratit :)..a dufam ze vam to pomozem ..lebo mna tie mrchy uz privadzali do zurivosti

yossarian

zufalaa: V pribalovom letaku sa pomerne jasne pise, ze liek sa uzije iba JEDNORAZOVO v davke 5ml na 10kg telesnej hmotnosti. A po 6-8 tyzdnoch este raz to iste. Ine davkovanie Ti moze naordinovat jedine lekar. Inymi slovami: flasticku zatrasies, odmerias potrebne mnozstvo a uzijes. Tak som to podal aj mojmu synovi. Ak vazis napr. 60kg, uzijes 5x6=30ml sirupu a je to.