PREC S MRLAMI

zufalaa

yossarian: ako sa prosim uziva ten sirup?? kolko dni? ci len jeden den, alebo tyzden, pretoze na tom letaku to nie je pisane, len ze sa liecba ma opakovat po 6-8tyzdnoch...vopred dakujem za odpoved

yossarian

zufalaa: nemas za co :-)
misulka: nie som odbornik na lieky, ale v pribalovom letaku, ktory nizsie uviedol Petqo sa pise, ze VERMOX je ucinny aj na Skrkavku detsku (Ascaris lumbricoides), cize na Hlistu detsku.

Nejake zaujimave info som nasiel aj tu:
www.dieta.sk

Dufam, ze tentokrat bude ta linka fungovat.

valleri

zufalaa:vermox stojí 48,50,-Sk-plná cena,ak si ho dáš predpísať,doplácaš 14,80Sk.Aj keď je uvedené,že je na recept,popros a predajú Ti ho bez problémov.Nezabudni liečbu časom zopakovať.Viac info máš v príbalovom letáku.

yossarian

zufalaa: ako a kde sa nakazil moj syn netusim. S najvacsou pravdepodobnostou sa nakazil v skole (je prvak), kedze vyskyt mrli je najvyssi u deti.
Obhryzanie nechtov jednoznacne zvysuje riziko nakazy pretoze prenos tychto parazitov sa uskutocnuje perianalno-oralnym sposobom prostrednictvom ruk. Postihnuty clovek si skriabe svrbiaci konecnik, napr. v spanku a vajicka sa mozu zachytit za nechtami. Staci, ak si s takymto clovekom podas ruku, alebo chytis klucku na zachode a potom si takyto prst/necht strcis do ust.

Nejake odborne info najdes napr. tu:
images.google.sk]