Vzťah bratranec a sesternica...

Príspevok v téme: Vzťah bratranec a sesternica...
sylvia123

Zdravím všetkých, vlastne ani neviem, prečo hladam odpved prave tu, asi dufam, ze ma niekto podpori, napise, ze sa trapim zbytocne...aj ked bude vela takych co napisu, ze je to zvratene, nechutne a proti prirode... s tym ratam. Moj problem spociva v laske medzi mnou a mojim bratrancom. Nasi otcovia su bratia. Spoznali sme sa az pred deviatimi rokmi, ja som mala 15, on 20. Hned sme si sadli, obaja sme citili, ako nam je spolu dobre, prezili sme spolu niekolko uzasnych chvil, velmi sme sa v srdci lubili ale nikdy sme si neprejavili nase city. Onedlho nas vzdialenost opat rozdelila. Za tych devat rokov sa vsak moja tajna laska ozenila a ma sestrocne dieta. Manzelstvo je v troskach, dlhsiu dobu spolu neziju, byvaju pod jednou strechou kvoli dcere, ale trapia sa navzajom.Za tych devat rokov sme sa stretli iba na rodinnych stretnutiach, dokonca som bola jeho uplakana prva druzicka.. :) Teraz sa vsak nase cesty opat stretli, nesmierne sme sa zalubili, sme ochotni podstupit aj to, ze nas nasa rodina zavrhne, odsudi a znenavidi... Zopar ludi z nasej rodiny o nas uz vie a velmi za nami stoja, co si nesmierne vazime. Ale co dalej?? Velmi tuzime mat spolu deti, chystame sa na geneticke testy, ale strach z buducnosti a obava zo straty rodiny mi neda spavat. Ale rovnako sa nedokazem vzdat lasky k nemu. Caka nas jeho rozvod, trapenie rodicov a kazdodenny boj. Aku obetu si vlastne laska musi vypytat???

Saska2311

Ja som uz vyse roka aj pol zamilovana do svojho 19 rconeho bratranca z 2.kolena No a co?? som to planovala ..ci co??Nie neplanovala... stalo sa to a som rada podla mna to je najlepsie najkrajsi chlap na svete..aj ked ma svoje velmi zle chybi . a je dilino ... milujeeeeeeeeeem ho a dufam ze uz konecne budeme mat sancu byt spolu :)

kickaTT

niekto tu pisal ze sa brali v minulosti aj kralovske rodiny...ano napr habsburgovci a jak dopadli? pozri si ich malby jaky boli zdegenerovany z toho, je to prosto proti PRIRODE....nejde o to ci je niekto veriaci alebo nie, ale toto ma normalny, zdravy clovek v sebe nejake tie hranice.... len mysli na to ako vase deti MOZU dopadnut.... ale tvoja vec aj tak si spravis po svojom pravdepodobne s nim ostanes, ale ked uz chces aj deti priviest na svet tak by si mala mysliet na to aby si im neznicila zivot ....

darika

Mne je z toho na grc.Neznasam tieto vety tu na fore,ale...ja sa fakt snazim najst nejake ospravedlnenie v kazdom probleme,ale tu nech sa snazim akoklvek,to nemoze byt ani tym,zeby ich rodicia bili,alebo im niekto udupal ego?Alebo mali tazke detstvo?Nic mi k tomu nejde.A ja mam s mojimi bratrancami uzasny vztah,ale...nech mi prepacia,ble,az ma strasie.Je to zvratene.Presne,aj u tych zvierat si na to dava kazdy pozor.Ale niekto hlada omluvy u ludi?No,laska je laska...Tak budem radsej do konca zivota bez lasky,ak toto ma byt laska.

Denz

Magy- mylis sa.......je dokazana dementnost .

a cim su pribuzny viac....tym viac .
Si vezmi len to.....v zoo sa paria tak aby nik z nich nemal surodencov spolocnych...
a genetika ozaj nepusti......

aluska

darika dakujem...ako ja aj keby som mala neviem akeho uzasneho bratranca tak ma to ani nenapadne s nim nieco mat..
proste nie...ved je to bratranec,rodina
ale taketo nieco par ludom v hlave chyba ocividne--nejake zabrany...
a mne je jedno, sak sa parte jeden s druhym jak zvieratka-kazdy s kazdym...bez rozmyslania..
ale pochopte co si o vas budu mysliet druhi...moznom kolko ludi bude kvoli tomuto trpiet(napr rodicia, ktori vas cely zivot vychovavaju a teraz vy im nadelite takuto RADOST)..to nie je len zivot dvoch ludi, ale ovplyvni to zivot aj vela dalsich...ale vam je to jedno

ivanka_83

silvia?a bola si na internate?a mala si kamaratku ivanu?mala som kamaratku silviu a mala nieco so svojim bratrancom.ak si to ty.moc mi chybas.ale ty to asi nebudes.tato silvia zije v zahranici.moja najlepsia kamaratka.casovo to sedi.si to ty?

darika

magy
,ja som tvoj prispevok citala narychlo a asi som zle pochopila o com si pisal.Takze tu je hned aj odpoved co je zvratene...Tak to vidim ja.Na svete je niekolko milionov chlapov,tak neviem poochopit zmyslanie cloveka,kde zastane zdravy rozum.Ti dvaja sa nehladali.On je-bol zenaty.Ja na tuto temu viac nebudem reagovat,pretoze by som bola sprosta a to nechcem.
Vlastne suhlasim s aluskou.

Magy

darika - motivy ciganov a Irov nerozoberam - popisal som iba fakt. Ozaj, co presne mas na mysli, ze je "nechutne, zvratene a sebecke."?

darika

Suhlasim s Magy.Je to zvratene a chore.Toto sa robi v ciganskych osadach.A na tych detoch to aj vidno.A co sa tyka irov,tak je to pravda,ze tu to bolo donedavna,ale...oni siroko daleko nemali nikoho naokoli.Byvali spolu en rodinny prislusnici a dalsi dom bol niekolko aj 10 km vzdialeny.Takze tam to bolo ospravedlnitelne.Ale v tejto dobe?Noviem,je to nechutne,zvratene a sebecke.