Vzťah bratranec a sesternica...

Príspevok v téme: Vzťah bratranec a sesternica...
sylvia123

Zdravím všetkých, vlastne ani neviem, prečo hladam odpved prave tu, asi dufam, ze ma niekto podpori, napise, ze sa trapim zbytocne...aj ked bude vela takych co napisu, ze je to zvratene, nechutne a proti prirode... s tym ratam. Moj problem spociva v laske medzi mnou a mojim bratrancom. Nasi otcovia su bratia. Spoznali sme sa az pred deviatimi rokmi, ja som mala 15, on 20. Hned sme si sadli, obaja sme citili, ako nam je spolu dobre, prezili sme spolu niekolko uzasnych chvil, velmi sme sa v srdci lubili ale nikdy sme si neprejavili nase city. Onedlho nas vzdialenost opat rozdelila. Za tych devat rokov sa vsak moja tajna laska ozenila a ma sestrocne dieta. Manzelstvo je v troskach, dlhsiu dobu spolu neziju, byvaju pod jednou strechou kvoli dcere, ale trapia sa navzajom.Za tych devat rokov sme sa stretli iba na rodinnych stretnutiach, dokonca som bola jeho uplakana prva druzicka.. :) Teraz sa vsak nase cesty opat stretli, nesmierne sme sa zalubili, sme ochotni podstupit aj to, ze nas nasa rodina zavrhne, odsudi a znenavidi... Zopar ludi z nasej rodiny o nas uz vie a velmi za nami stoja, co si nesmierne vazime. Ale co dalej?? Velmi tuzime mat spolu deti, chystame sa na geneticke testy, ale strach z buducnosti a obava zo straty rodiny mi neda spavat. Ale rovnako sa nedokazem vzdat lasky k nemu. Caka nas jeho rozvod, trapenie rodicov a kazdodenny boj. Aku obetu si vlastne laska musi vypytat???

sway

sylvia123 ved lasku vam nikto neberie,ale z dlhodobeho hladiska to neklape ani medzi cudzimi ludmi,ale apson maju zdrave deti.Si si ista,ze chces v tomto vztahu pokrocit na uroven partnerov so vsetkym ,co k tomu patri?Chcela som ti naznacit,ze je pekne,ze sa lubite,ale nebolo by lepsie tu vasu lasku pestovat a nechat ju v platonickej urovni?Boli by ste podla mna rovnako spokojni a stasni a nemuseli by ste rozmyslat,aku dan budete musiet za tu lasku zaplatit.

sway

Nerozumiem,preco,ked je na svete 6,5 miliardy ludi sa musis zalubit prave do svojho bratranca?Ved sa majte radi,pomahajte si,budte ako brat a sestra,ale deti spolu nerieste..Laska ma mnoho foriem.

darika

Silvia,ak u teba je mat rad iba,tak potom co bude u vas az?Neviem ci mi rozumies.Napisala si,ze sa mate pritom iba radi.Ale ved na tom mat niekoho rad,sa vyvija ludstvo.Ak si vy dvaja spojite vsetky plusy a minusy,ktore vam mozu vas vztah narusit,ak sa zmierite s tym,ze nebudete moct mat spolu deti,ak ste ochotni kvoli tomu vzdialit si od seba rodinu...Tak potom prajem vela stastia.Len aby ti vasi blizki neboli v tom,ze vas to prejde a prave preto vam do toho nehovoria.

sylvia123

Darika praveze to uz nie je to zalubenie, sme o dost starsi, vela sme si toho za tie roky prezili a napriek tomu, vzdy ked sme sa stretli, strasne to iskrilo. Sme ako dva magnety, ktore ked su daleko od seba, je dobre, ale ked sa priblizuju, je medzi nimi coraz vacsia pritazlivost a ak sa spoja, uz ich len tak od seba neodlepis. Verim, ze vela ludi pozera na to, ze sme rodina, ale prave my dvaja sa tak vobec necitime, pretoze my sme o sebe sice v detstve vedeli, ale nepoznali sme sa, nakolko jeho ocino zomrel a jeho mama sa preto od nasej rodiny vzdialila. A spoznali sme sa az neskor. Darika ja mam dalsich siestich bratrancov a neviem si predstavit vztah ani len naklonnost k nim, pretoze som s nimi vyrastala a su pre mna rodina..... ale on.... to je nieco nadpozemske :) citame si myslienky, je nam spolu krasne, vieme, co ma ten druhy rad aj bez toho, aby sa o tom zmienil, vlastne mame radi rovnake veci (mozno je to v genoch..:P )Necakam ze to druhi pochopia, my obaja vieme, ze to nemoze pochopit nikto, kto to nezazije, preto nas budu mnohi odsudzovat a povazovat za zvratenych.. a my sa pritom vlastne iba mame radi

darika

Silvia,medzi vami uz nie je len to platonicke zalubenie?Ja si to ale aj tak neviem predstavit,ako to funguje,ked ide o lasku ludi,ktorym vlastne koluje v tele rovnaka krv.Ako to je?Vy ste si povedali, "no,ja ta lubim a Boh je k nam nespravodlivy,ale aj tak sa mu postavime proti?Alebo...Ja mam v takychto veciach dost nie nepochopenie,ale nejde mi to do hlavy.Mozes vysvetlit?Pozor,neodsudzujem ta.