Vzťah bratranec a sesternica...

Príspevok v téme: Vzťah bratranec a sesternica...
sylvia123

Zdravím všetkých, vlastne ani neviem, prečo hladam odpved prave tu, asi dufam, ze ma niekto podpori, napise, ze sa trapim zbytocne...aj ked bude vela takych co napisu, ze je to zvratene, nechutne a proti prirode... s tym ratam. Moj problem spociva v laske medzi mnou a mojim bratrancom. Nasi otcovia su bratia. Spoznali sme sa az pred deviatimi rokmi, ja som mala 15, on 20. Hned sme si sadli, obaja sme citili, ako nam je spolu dobre, prezili sme spolu niekolko uzasnych chvil, velmi sme sa v srdci lubili ale nikdy sme si neprejavili nase city. Onedlho nas vzdialenost opat rozdelila. Za tych devat rokov sa vsak moja tajna laska ozenila a ma sestrocne dieta. Manzelstvo je v troskach, dlhsiu dobu spolu neziju, byvaju pod jednou strechou kvoli dcere, ale trapia sa navzajom.Za tych devat rokov sme sa stretli iba na rodinnych stretnutiach, dokonca som bola jeho uplakana prva druzicka.. :) Teraz sa vsak nase cesty opat stretli, nesmierne sme sa zalubili, sme ochotni podstupit aj to, ze nas nasa rodina zavrhne, odsudi a znenavidi... Zopar ludi z nasej rodiny o nas uz vie a velmi za nami stoja, co si nesmierne vazime. Ale co dalej?? Velmi tuzime mat spolu deti, chystame sa na geneticke testy, ale strach z buducnosti a obava zo straty rodiny mi neda spavat. Ale rovnako sa nedokazem vzdat lasky k nemu. Caka nas jeho rozvod, trapenie rodicov a kazdodenny boj. Aku obetu si vlastne laska musi vypytat???

evusaaa

mam v rodine taky pripad.vsetko bolo v poriadku az kym sa im narodila dcera.do 2rokov bolo vsetko v poriadku a potom sa zacali problemy.recove,pohybove a ked nastupila do skoly tak aj z ucenim.nakoniec ju preradili na specialnu skolu.skratka na detoch sa to vzdy objavi skor ci neskor

Cuore

A čo sa teba tyka sylvia123....tak rob to čo uznate vy obaja za vhodné a nepozerajte na iných lebo oni vás nevedia pochhopiť a myslia si že to je zločin alebo niečo velmi hrozné--nuž stavaju sa aj taketo veci .... s pokiaľ to je skutočne take silne ako píšeš tak oplati sa ti bojovať a ak rodine skutočne na Vás velmi záleži tak budu pri Vás stať môžeš kludne spávať.... VeĎ obaja ste dospeli ludia a určite sa to vyrieši =)

pipia22

denz neries to my s nou nezijeme ani nebudeme ani s nou v zivote nic mat spolocne nebudeme tak nehadaj sa, lebo k spolocnemu nazoru tu nikdy neprides iba tak k hadke a ked mas rozum tak nechaj ubohu dievcinu sa tu vyzurit a vy..er sa na nu nestoji ZATO!

sway

2tinush_qa2 Si prilis romanticka:-)

A inak sebctvo je,ked niekto svojou krasnou "nevsednou" laskou poznaci deti...Milovat sa mozu,to im tu asi nikto ani neberie,ale nech to ostane medzi nimi dvoma..Mas pravdu jedine v tom,ze na okolie sa mozu vykaslat,ale na svoje "buduce deti" by kaslat nemali.