Zvacsenie prs prirodzenou metodou

Príspevok v téme: Zvacsenie prs prirodzenou metodou
consuella:)

Docitala som sa z jednej knihy od americkej autorky lucille sorella o osvedcenej metode !!!zvacsenia prs!!! www.flat2fab.com
odporucam si precitat celu stranu- uzasne vysledky:)

no a ja som sa dopatrala, ze na ,,oblafnutie" tela, co je potrebne k rastu prs, kedze uz je puberta za mnou (teda nevm, mam 17) a tiez nie som tehotna-to su 2 pripady, ked prsia rastu od seba, treba dostat hormony na urcitu hladinu...

a tomu napomahaju bylinky ako:
red clover(datelina cervena)
fenugreek (senovka grecka)
saw palmetto (plody trpaslicej palmicky)

a dalej sa pise ze z kazdeho treba brat 3x denne 1 kapslu, cize rano, naobed a vecer (pre nechapajucich- za den to bude 9 kapsul) a doporucuju sa mnozstva:
red clover-350-375 mg/kaps
fenugreek-600-620 mg/kaps
saw aplmetto-540-600 mg/kaps

a velky ucinok na vstrebanie vsetkeho tohto ma masaz prs pomocou progesteronoveho kremu (pripadna alternativa tzv. milk thistle, co ako som zistila je nieco ako bodliakove mlieko/olej)

este sa tam pise o velmi ucinnom cleavage cream (=dekoltovy krem) co si kazdy ma doma individualne zarobit a to nasledujucim sposobom:
1 cajovu lyzicu tekuteho sladoveho extraktu zmiesate s 1 cajovou lyzicou teloveho mlieka a je to:)

no a ta masaz tiez nie je len tak, je to specialna chi masaz, ktora sa ma robit 2x denne po 360 kruzeni (to da zabrat)
a robi sa nasledovne:
zahrejete si dlane trenim o seba takych 15 sekund a potom polozite na prsia a hladite v takych kruhoch smerom donutra pre lepsie pochopenie- na pravom prse to vychadza na smer hodinovych ruciciek a na lavom proti smeru:)

taaaaaak tolkoto moja pomoc a teraz ja potrebujem od vas pomoc- kde a za aku cenu dostat tie veci??

ked ma niekto nejaky napad ozvyte sa, pretoze ja uz 2 dni hladam po nete jak sibnuta a nic:) nie ako v usa, kde dostat presne v tych koncentraciach a nie ako ked som pozerala saw palmetto iba v prostenale som nasla:D

tak mi dajte vediet a podelte sa, vsak ja som sa tiez podelila o zaruceny recept na prirodzene zvacsenie prs;)

consuella:)

...este na doplnenie
tie produkty sa maju uzivat v jednom kuse tak 10-12 tyzdnov, pretoze si na ne telo potom zvykne a nebudu mat ucinok

no a vysledky sa objavuju uz po 2-3 tyzdnoch v podobe ,,napuchnutych" prs, proste ten pocit zdurenosti ak si este pamatate z puberty, ze sa tam cosi deje:)

a ako som citala reakcie na knihu tak tam zeny pisali ze prve pozorovateln zvacsenie u nich nastalo uz po prvom mesiaci a na ten treti uz to boli vysledky ako zvacsenie o 1-2 cisla, co je vyborne:)

po tejto pauze sa potom moze pokracovat a niektore americanky to dohnali az do extremov, z velkosti A pokracovali az nemali DD co je ale trochu sisi

ja mam A a chcem to dohnat k C-ckam:) a som si ista ze sa mi to aj podari:)

tak sa pridajte a spolu spravme teda nieco pre nasu krasu:)

a este posledny detail, ale fakt posledny:) tie kapsule sa maju zacat uzivat v prvy den cyklu, cize ked vam dojde menstruacia, toto vse:)