Zvacsenie prs prirodzenou metodou

Príspevok v téme: Zvacsenie prs prirodzenou metodou
consuella:)

Docitala som sa z jednej knihy od americkej autorky lucille sorella o osvedcenej metode !!!zvacsenia prs!!! www.flat2fab.com
odporucam si precitat celu stranu- uzasne vysledky:)

no a ja som sa dopatrala, ze na ,,oblafnutie" tela, co je potrebne k rastu prs, kedze uz je puberta za mnou (teda nevm, mam 17) a tiez nie som tehotna-to su 2 pripady, ked prsia rastu od seba, treba dostat hormony na urcitu hladinu...

a tomu napomahaju bylinky ako:
red clover(datelina cervena)
fenugreek (senovka grecka)
saw palmetto (plody trpaslicej palmicky)

a dalej sa pise ze z kazdeho treba brat 3x denne 1 kapslu, cize rano, naobed a vecer (pre nechapajucich- za den to bude 9 kapsul) a doporucuju sa mnozstva:
red clover-350-375 mg/kaps
fenugreek-600-620 mg/kaps
saw aplmetto-540-600 mg/kaps

a velky ucinok na vstrebanie vsetkeho tohto ma masaz prs pomocou progesteronoveho kremu (pripadna alternativa tzv. milk thistle, co ako som zistila je nieco ako bodliakove mlieko/olej)

este sa tam pise o velmi ucinnom cleavage cream (=dekoltovy krem) co si kazdy ma doma individualne zarobit a to nasledujucim sposobom:
1 cajovu lyzicu tekuteho sladoveho extraktu zmiesate s 1 cajovou lyzicou teloveho mlieka a je to:)

no a ta masaz tiez nie je len tak, je to specialna chi masaz, ktora sa ma robit 2x denne po 360 kruzeni (to da zabrat)
a robi sa nasledovne:
zahrejete si dlane trenim o seba takych 15 sekund a potom polozite na prsia a hladite v takych kruhoch smerom donutra pre lepsie pochopenie- na pravom prse to vychadza na smer hodinovych ruciciek a na lavom proti smeru:)

taaaaaak tolkoto moja pomoc a teraz ja potrebujem od vas pomoc- kde a za aku cenu dostat tie veci??

ked ma niekto nejaky napad ozvyte sa, pretoze ja uz 2 dni hladam po nete jak sibnuta a nic:) nie ako v usa, kde dostat presne v tych koncentraciach a nie ako ked som pozerala saw palmetto iba v prostenale som nasla:D

tak mi dajte vediet a podelte sa, vsak ja som sa tiez podelila o zaruceny recept na prirodzene zvacsenie prs;)

hahahahaha

tinki, prepac, za ten predosly prispevok. Vidim, ze si rozumna. Ospravedlnujem sa, len ma tak nastvalo, ze chcete vyhodit prachy a obohatit tu hnusnu firmu, co chce cisto len sa nabalit.Som, rada ze si nic neobjednas :-)). A, je dobre ze prsia neriesis, su ovela dolezitejsie veci :-)), pekny vecer

tinkiwinky

hahahahaha
vidis :) skoda ze si tento svoj posledny nazor nenapisala namiesto toho predosleho urazajuceho

ved sa to da aj inak povedat

ja vieeeeeeeem, ze zezraky sa nedeju :) a prsia uz davno neriesim, som spokojna, len narazila som na tuto temu, tak tak no! :DD precitala som si co sa v nej pisalo, co ak predsa len by to slo, zacalo mi to vrtat v hlave

ale teraz som zas kludna:D nic nebudem na sebe skusat a ani spekulovat

taaakze to je vsetko z mojej strany

hahahahaha

tinky ja som si nazov citala, aj vsetky prispevky, iba som chcela poukazat na to, ze nebudte blbe, a nic si neobjednavajte. Ako tu uz bolo spominane prsia vam zo ziadnych liekov nenarastu, a ked tak docasne kym tie lieky budete brat. Ja vam chcem iba dobre. Zobudte sa, ziadne lieky este nikto na rast prs neobjavil..Ked sa to raz stane, tak to bude najslavnejsi clovek na svete...A urcite sa to dozviete...A dalsia vec,ked nechces operaciu zmier sa s tym co mas, a nevyhadzuj peniaze...Nejaka debilna firma urobila lieky, na predaji ktorych chce iba zbohatnut...Ale ak chces ju v tom podporit, daruj jej prachy..

lucy333

ja tak isto by som si nedala jazvyt prsia operaciou a kopec bolesti, ono 4,5tis pokial nie si skolopovinna nie je az tak vela, ak by to fakt pomohlo

tinkiwinky

hahahahaha

co sa staras a na koho utocis :):)
ja by som sa operovat v zivote nedala dobrovolne, ked nejde o zivot
bavime sa o niecom inom...staci si precitat nazov temy, to my debili este celkom zvladame :)
a neurazaj, dobre? :)

hahahahaha

Tolko za to zaplatite a ktovie aku dobu to musite brat, este budete objednavat znovu. A potom vam dojde, ze to ste uz mohli mat operaciou prsia :DDD. A nie brat drahe lieky, bez efektu :DDD. Preco su niektori ludia tak debilni??? Ale debilita, sa da docasne liecit vlastnym zistenim...Potom zase sa vasa debilita prejavi pri inom...Smelo do toho objednajte si..:DDD

tinkiwinky

no toto ssa mi moc nepaci... ta stranka, neviem..skor to co vravela consuella o tych bylinkach... alebo je to to iste? :D ja sa priznam ze to uz moc neriesim, ale ked by sa dalo a nebolo by to nechutne drahe a skodlive tak by som skusila... ale z tejto stranky by som si neobjednala

lucy333

ale ak sa objedna balenie 4 tak dve daju zadarmo cize sa to moze rozratat a vide to na kazdu po 150dolarov
to je tusim 4,5tis