Zvacsenie prs prirodzenou metodou

Príspevok v téme: Zvacsenie prs prirodzenou metodou
consuella:)

Docitala som sa z jednej knihy od americkej autorky lucille sorella o osvedcenej metode !!!zvacsenia prs!!! www.flat2fab.com
odporucam si precitat celu stranu- uzasne vysledky:)

no a ja som sa dopatrala, ze na ,,oblafnutie" tela, co je potrebne k rastu prs, kedze uz je puberta za mnou (teda nevm, mam 17) a tiez nie som tehotna-to su 2 pripady, ked prsia rastu od seba, treba dostat hormony na urcitu hladinu...

a tomu napomahaju bylinky ako:
red clover(datelina cervena)
fenugreek (senovka grecka)
saw palmetto (plody trpaslicej palmicky)

a dalej sa pise ze z kazdeho treba brat 3x denne 1 kapslu, cize rano, naobed a vecer (pre nechapajucich- za den to bude 9 kapsul) a doporucuju sa mnozstva:
red clover-350-375 mg/kaps
fenugreek-600-620 mg/kaps
saw aplmetto-540-600 mg/kaps

a velky ucinok na vstrebanie vsetkeho tohto ma masaz prs pomocou progesteronoveho kremu (pripadna alternativa tzv. milk thistle, co ako som zistila je nieco ako bodliakove mlieko/olej)

este sa tam pise o velmi ucinnom cleavage cream (=dekoltovy krem) co si kazdy ma doma individualne zarobit a to nasledujucim sposobom:
1 cajovu lyzicu tekuteho sladoveho extraktu zmiesate s 1 cajovou lyzicou teloveho mlieka a je to:)

no a ta masaz tiez nie je len tak, je to specialna chi masaz, ktora sa ma robit 2x denne po 360 kruzeni (to da zabrat)
a robi sa nasledovne:
zahrejete si dlane trenim o seba takych 15 sekund a potom polozite na prsia a hladite v takych kruhoch smerom donutra pre lepsie pochopenie- na pravom prse to vychadza na smer hodinovych ruciciek a na lavom proti smeru:)

taaaaaak tolkoto moja pomoc a teraz ja potrebujem od vas pomoc- kde a za aku cenu dostat tie veci??

ked ma niekto nejaky napad ozvyte sa, pretoze ja uz 2 dni hladam po nete jak sibnuta a nic:) nie ako v usa, kde dostat presne v tych koncentraciach a nie ako ked som pozerala saw palmetto iba v prostenale som nasla:D

tak mi dajte vediet a podelte sa, vsak ja som sa tiez podelila o zaruceny recept na prirodzene zvacsenie prs;)

LeNuška

ahojte kupila som si dnes senovku grecku su to male semiačka s vonou kari korenia.. ako to mam použiť a kolko toho mam zjesť.. ? dakujem

LeNuška

ahojte kupila som si dnes senovku grecku su to male semiačka s vonou kari korenia.. ako to mam použiť a kolko toho mam zjesť.. ? dakujem

jelka000

pre janka255:

Ja si kapsule kupujem na Holland and Barrett v Uk, hladam vsak nejaky lacnejsi zdroj.

Od juna som zvysila moje davky bylin na den, takze denne mam Saw palmetto - 900 mg, Wild Yam - 810 mg, Fenugreek - 1220 mg a kapsule sa minaju rychlo.
Daju sa tieto byliny kupit aj vo vacsom mnozstve (1 kg aj viac) dalej kupit prazdne kapsule a navazit jednotlive davky na kazdy den. Skusim to zrejme tymto sposobom.

Som uz plne 32 B a ak to pojde takto dalej, vazenie bylin mi nebude robit ziadny problem :D :D :D

aloe vera

ahoj,consuella! tieto veci najdes na stranke puritan. com. Nemozen dat tu odkaz,lebo odkedy je tu macca mazu sa akosi automaticky :-). Ale tam najdes co treba,dobre ceny aj postovne sa da zniest.Vsetko dobre!

mii

ahoj bodynka,
mala by som zaujem o tu pumpu, ak ju este mas, ale chcela by som sa ta najskor este nieco popytat, tak keby si mohla napisat svoj mail : )