Zvacsenie prs prirodzenou metodou

Príspevok v téme: Zvacsenie prs prirodzenou metodou
consuella:)

Docitala som sa z jednej knihy od americkej autorky lucille sorella o osvedcenej metode !!!zvacsenia prs!!! www.flat2fab.com
odporucam si precitat celu stranu- uzasne vysledky:)

no a ja som sa dopatrala, ze na ,,oblafnutie" tela, co je potrebne k rastu prs, kedze uz je puberta za mnou (teda nevm, mam 17) a tiez nie som tehotna-to su 2 pripady, ked prsia rastu od seba, treba dostat hormony na urcitu hladinu...

a tomu napomahaju bylinky ako:
red clover(datelina cervena)
fenugreek (senovka grecka)
saw palmetto (plody trpaslicej palmicky)

a dalej sa pise ze z kazdeho treba brat 3x denne 1 kapslu, cize rano, naobed a vecer (pre nechapajucich- za den to bude 9 kapsul) a doporucuju sa mnozstva:
red clover-350-375 mg/kaps
fenugreek-600-620 mg/kaps
saw aplmetto-540-600 mg/kaps

a velky ucinok na vstrebanie vsetkeho tohto ma masaz prs pomocou progesteronoveho kremu (pripadna alternativa tzv. milk thistle, co ako som zistila je nieco ako bodliakove mlieko/olej)

este sa tam pise o velmi ucinnom cleavage cream (=dekoltovy krem) co si kazdy ma doma individualne zarobit a to nasledujucim sposobom:
1 cajovu lyzicu tekuteho sladoveho extraktu zmiesate s 1 cajovou lyzicou teloveho mlieka a je to:)

no a ta masaz tiez nie je len tak, je to specialna chi masaz, ktora sa ma robit 2x denne po 360 kruzeni (to da zabrat)
a robi sa nasledovne:
zahrejete si dlane trenim o seba takych 15 sekund a potom polozite na prsia a hladite v takych kruhoch smerom donutra pre lepsie pochopenie- na pravom prse to vychadza na smer hodinovych ruciciek a na lavom proti smeru:)

taaaaaak tolkoto moja pomoc a teraz ja potrebujem od vas pomoc- kde a za aku cenu dostat tie veci??

ked ma niekto nejaky napad ozvyte sa, pretoze ja uz 2 dni hladam po nete jak sibnuta a nic:) nie ako v usa, kde dostat presne v tych koncentraciach a nie ako ked som pozerala saw palmetto iba v prostenale som nasla:D

tak mi dajte vediet a podelte sa, vsak ja som sa tiez podelila o zaruceny recept na prirodzene zvacsenie prs;)

nelodii

Tabletky na zväčšenie poprsia - -odkaz odstránený- Pomohlo mi to. Užívam teraz 2. mesiac a prsia mám väčšie a plnšie.

drtron

No hej len, ten Miatolon máš hormóny, chemické. skôr treba ísť prírodnou cestou na príklad decofem, superprsia a podobne. Osobne mám odskúšané prírodné tabletky od megaprsia.sk. Fungovali bohovsky. Je to dosť silné a prvé dni som cítila také pnutie v prsiach. Potom to prestalo. Ale za ten výsledok to stojí si myslím...

carmen7

Ja som vyskúšala všeličo a nakoniec keď už som to vzdala, doktor mi nasadil antikoncepciu MAITALON a prsia sa mi krásne naplnili a zväčšili o jedno číslo. Nehovoriac o tom, že som ešte aj schudla:-D Po pár mesiacoch užívania sa ma všetci pýtali, či som si dala zväčšiť prsia... Nemám PMS a ani bolesti pri menštruácii. Proste super účinok:-) okrem toho je to ochrana pred neželaným tehotenstvom... Takže baby ak nechcete práve otehonieť, tak choďte do toho, je to tutovka :-)

latoja

Uzivam bilinne tablety cca 3 tyzdne a zacinam citit ze prsia su plnsie. Zatial myslim ze to je tak skoro pol cisla, ale naozaj je to asi kratky cas. V kazdom pripade dakujem za navod.
Ak by mal niekto zaujem tak som nasla super zdroj na vsetky predpisane tablety a kupila som vacsie mnozstvo aby sa to oplatilo.
fenugreek (senovka grecka) 610mg
saw palmetto (plody trpaslicej palmicky) 550mg
red clover(datelina cervena) 375mg
90 tabliet zo vsetkeho by vyslo na 20€...

drtron

Inak toto je pravda s tými bylinami, že dokážu zväčšiť prsia. A aj to je fakt, že sa žiaľ nedajú zohnať na slovensku poriadne. Iba v tabletkách (napríklad megaprsia.sk) ale možno keby sa človek posnažil, niekde v čechách by sa dali n kúpiť aj samotné byliny...