Zvacsenie prs prirodzenou metodou

Príspevok v téme: Zvacsenie prs prirodzenou metodou
consuella:)

Docitala som sa z jednej knihy od americkej autorky lucille sorella o osvedcenej metode !!!zvacsenia prs!!! www.flat2fab.com
odporucam si precitat celu stranu- uzasne vysledky:)

no a ja som sa dopatrala, ze na ,,oblafnutie" tela, co je potrebne k rastu prs, kedze uz je puberta za mnou (teda nevm, mam 17) a tiez nie som tehotna-to su 2 pripady, ked prsia rastu od seba, treba dostat hormony na urcitu hladinu...

a tomu napomahaju bylinky ako:
red clover(datelina cervena)
fenugreek (senovka grecka)
saw palmetto (plody trpaslicej palmicky)

a dalej sa pise ze z kazdeho treba brat 3x denne 1 kapslu, cize rano, naobed a vecer (pre nechapajucich- za den to bude 9 kapsul) a doporucuju sa mnozstva:
red clover-350-375 mg/kaps
fenugreek-600-620 mg/kaps
saw aplmetto-540-600 mg/kaps

a velky ucinok na vstrebanie vsetkeho tohto ma masaz prs pomocou progesteronoveho kremu (pripadna alternativa tzv. milk thistle, co ako som zistila je nieco ako bodliakove mlieko/olej)

este sa tam pise o velmi ucinnom cleavage cream (=dekoltovy krem) co si kazdy ma doma individualne zarobit a to nasledujucim sposobom:
1 cajovu lyzicu tekuteho sladoveho extraktu zmiesate s 1 cajovou lyzicou teloveho mlieka a je to:)

no a ta masaz tiez nie je len tak, je to specialna chi masaz, ktora sa ma robit 2x denne po 360 kruzeni (to da zabrat)
a robi sa nasledovne:
zahrejete si dlane trenim o seba takych 15 sekund a potom polozite na prsia a hladite v takych kruhoch smerom donutra pre lepsie pochopenie- na pravom prse to vychadza na smer hodinovych ruciciek a na lavom proti smeru:)

taaaaaak tolkoto moja pomoc a teraz ja potrebujem od vas pomoc- kde a za aku cenu dostat tie veci??

ked ma niekto nejaky napad ozvyte sa, pretoze ja uz 2 dni hladam po nete jak sibnuta a nic:) nie ako v usa, kde dostat presne v tych koncentraciach a nie ako ked som pozerala saw palmetto iba v prostenale som nasla:D

tak mi dajte vediet a podelte sa, vsak ja som sa tiez podelila o zaruceny recept na prirodzene zvacsenie prs;)

Mišelka_mala

Ďakujem za typ, tie tabletky vyzerajú fakt dobre a obsahujú všetko čo Consuella popísala. Hneď som ich aj objednala. Už sa teším kedy prídu :-)

lowatko

Dobry den prajem chcem sa spytat ci sa daju konzumovat plody zo saw palmetto pre lepsiu podporu rastu prsnikov. Dakujem za odpoved :-)

evellina

ahooj.....saw palmetto dotanes kupit aj na stranke ww.mojevlasy.sk.....ja som si ho zakupila na zastavenie padania vlasov a keby mi tak zabral aj na rast prsnikov...wow tak to by som bola rada...

majusik

tak ja mam taki problem mensi ze potrebujem nejaku tu radu ako si zvecim poprsie mohla bi si mi dat nejaku tu radu diki

RNG

Kedze forum zzz.sk mi sustavne vymazava prispevok, kde som chcel dievcata oboznamit z hodnotenim roznych vyrobkov na zvacsenie prs, podla hodnotenia spotrebiteliek, zdoraznim to aspon tu este raz, lebo si myslim, ze by mali byt ludia informovani nielen o operacnom zvacseni,ktore tlacia plasticki chirirgovia, ale aj o prirodzenom, kde sa adresuju normalne hormonalne hladiny.

"Pre dievcata, co mali v mladosti nizke hodnoty hormonov, pripadne boli na roznych dietach, ktore im ovplyvnili rast prs je mozne rast povzbudit aj v rannej dospelosti.

Prostriedky co na to pomahaju obvykle obsahuju yam(diosgenin),saw palmetto(rastlinne steroly) vytazky z dateliny, vytazky zo soje a podobne.

Tu je prehlad 20 vyrobkov na trhu ich hodnotenie pouzivatelmi, ktore je od dobreho az po slabe, takze skor, nez clovek nieco kupi by mal vediet, ake je to ucinne podla ludi, co to pouzili:

www.breastoptions.com

Zvacsenie prs je dost permanentna zalezitost, ked sa raz zvacsia, tak to aj po dobrati roznych pomocok zostava na dlhe roky. Tak ako po tehotenstve trva tiez zvacsenie prs velmi dlho.

Zmensia sa len pri silnych redukcnych dietach, ked sa tukove vazivo z nich odbura."

daanuskaa

baby prosim vas
idem si z netu objednat vsetky tie zazracne bylinky a chcela by som sa spytat, ci to mozem uzivat v takej forme v akej to kupim, teda semena. Staci ked denne zhltnem nejake semena a tak? :) Treba to rozdrvit, alebo z toho robit cajik, alebo ako to robite vy?
Dakujem :))