Zavislost na benzodiazepinoch

Príspevok v téme: Zavislost na benzodiazepinoch
Maja.

Ako sa zbavit zavislosti na xanaxe.Beriem ho uz2 roky pravidelne 0.75 mg denne .Predpisuje mi ho psych.Antidepresiva mi nezaberaju mam Dg.Gen.uskostnu poruchu.Davky nezvysujem.Poradi mi niekto ako na to?Skusala som znizovat ale mam problem .Moje stavy sa zhorsia myslim ze kvoli vysadzovaniu a tak sa stale vraciam na povodnu davku bez ktorej neviem ani zaspat.Dakujem za kazdu dobru radu.Zistujem ze velmi vela ludi ma s tym problemi.Cim nahradit alprazolam -Xanax co nie je navykove.Ma niekto osobne skusenosti s vysadzovanim.Dakujem za kazdu fundovanu odpoved.

Tonnie

Dakujem za podporu, takze tych antidepresiv sa asi nezbavim, ale to neva. Hlavne, ze ten frontin nepostradam a dufam, ze uz nikdy nebudem. Pecen musim mat jak alkoholik.Zistila som, ze fyzicke cvicenie pomaha pri depkach a uzkostiach. Nechhcem uz nikdy zazit tie strasne stavy,ochh.

Maja.

Aj Antidepresiva su navykove,ale to pochopis az ked ich budes vysadzat.Maju spusta vedlajsich ucinkov.Vysadzat tiez iba postupne a niekedy sa to ani vysadit neda pretoze pridu velmi zle stavy.Ale kazdy sme iny.Su na tomto fore ludia ktory sa citalexu nevedia zbavit.

zdravy

Tonnie - ja som bral frontin 3xdenne a mozem povedat, ze som mal pocas uzivania tocenie hlavy, tak isto pocit ze zosaliem, ale v mensej miere. Potom som zacal vysadzovat. Behom troch ci styroch dni som ho vysadil a zistil som, ze panicke stavy vymizli, ale dostavyli sa kratke uzkosti, ale aj to po case preslo. Vdaka frontinu som sa zbavil PP na cca 3 mesiace. Potom som sa vratil do starych kolaji a sem tam som si vypil. No a na koniec ma rozhodila kava a PP mam znova. Pri stavoch ked PP prichadza si dam 25mg frontinu a do hodinky som OK. Niekomu funguje zas neurol mne nesadol vobec. Na frontin mozem povedat len to najlepsie.

Tonnie

Ahojte, ja som brala 6 rokov Frontin-alprazolam. Posledny rok som ho znizila na 0.25 rano a vecer uz len polovicku z toho, cize 0.125, ale niekde som sa docitala, ze tieto drogy sa nesmu brat dlhsie ako rok. Strasne som sa zlakla tak som pomalicky vecer skusala ist spat bez liekov. Prve dve noci som nespala vobec, potom postupne par hodin, az kym som uz dokazala fungovat iba s tou rannou davkou. Potom som rannu davku postupne znizila na polovicu a jedneho dna som nezobrala nic. Boli tam take slabsie abstaky, triaska, oblial ma taky studeny pot, ale trvalo to len par sekund a teraz som uz 3tyzdne cista hihi teda beriem este antidepresiva Citalec, ale tie aspon niesu navykove.Som strasne rada, ze uz nemavam ten hhrozny pocit, ze umieram, lebo to sa mi stavalo aj ked som zobrala Frontin a nechapem ved hlavne kvoli tej uzkosti som ho zacala brat a nakoniec som zistila, ze on sam mi ju sposobuje. Skoncite s tym svinstvom, ale postupne, nie naraz. Drzim palceky.

asdsqew

Jedine musis vydrzat abstaky,nie je ina moznost,vela stastia a vela sil...budes ich potrebovat,ale tvoja najsilnesia zbran je mozog.