Genitalne bradavice

alzbee

sanrusiQ: tie obrazky som nasla cez google ( images.google.com ), ale upozornujem, ze tam su fakt dost nechutne obrazky-uz v pokrocilom stadiu su tam zobrazene... ja som ich mala malicke a akoby som mala dva druhy...okolo posvoveho vchodu som mala take ploche, hnedej farby, ale bolo ich citit prstom, ked som tadial prechadzala..a druhe (v konecniku a na pyskoch) vyzerali ako malinke karfioliky na stopke a boli skor takej ruzovotelovej farby..vedela som nimi tocit do stran, strasne ma to nutilo trhat ich, ale stopka tie hlavicky velmi dobre drzala. Ale az ti smiem poradit, tak chod s tym ku koznej. Lepsia je odborna liecba, nez samoliecba...ja ked som u nej prvykrat bola a potrela mi to, tak vyrazne pomizli, lenze som bola taka hlupa, ze i napriek zakazu sme sa s priatelom pomilovali a potom sa mi vratili vo vacsom mnozstve a tahalo sa to so mnou dlho, kym zmizli, i ked som si vedoma toho, ze virus HPV mam zrejme stale v sebe a mozu sa hocikedy vratit:( a hlavne sa tam dole nehol a takto, ked je leto, maj zvysenu hygienu, lebo im sa velmi dobre dari vo vlhkom prostredi.

kristin22a

ja som používala tiež na gen.bradavice Tea Tree Oil a vysušil mi ich no nepomohol mi.
Neviem čo mám robiť.....

sandrusiQ

pre: alzbee

a pocuj ako to priblizne vyzeralebo neviem na isto ze to je toto a dakujem ked tak tvoje rady skusim urcite a este ze na akej stranke si to nasla ??? tie obrazky aby som bola trochu v obraze???
dakujem pekne

alzbee

sandrusiQ: ja som mala genitalne bradavice-kondylomy 9mesiacov...zacalo to len jednym malickym vyrastkom-opisala by som ho ako karfiolova hlavicka na stopke-takej telovej az hnedej farby...a ja blba som si ju odtrhla, zacalo to krvacat a uplne sa mi rozsirili:(( takze som sla ku koznej...ona mi to potierala dakou vodickou (vyrezavat, ani vypalovat mi ich nechcela, lebo boli prilis male a bolo ich vela)...a tak som si ich okrem osetrovania u koznej doma potierala Tea tree olejcekom. Ten ich vysusoval a ked boli vysusene, tak som ich odtrhla a vydezinfikovala jodisolom. Postupne ale akoby uz neucinkoval, akoby si telo nanho zvyklo, a tak som si kupila ten Duofilm...a az ten ich fakt nicil a tiez, ked boli uz len take "bezvladne", tak som ich odtrhla a vydezinfikovala jodisolom...ale vravim, strasne to stipalo..A na nete sa docitas, ze ony sa trhat nemaju. Ale ja som bola strasne zufala:(( A moj kamos ich mal tiez-on vobec nesiel ku koznej a vyskusal tu aloe vera a jemu vdaka tomu zmizli+plus tusim tiez si to natieral Tea Tree. osobne si myslim, ze Aloe a Tea Tree by ti nemali uskodit, aj keby to neboli kondylomy. Na nete su obrazky tych kondylom, ale tie su uz v takom pokrocilom stadiu, dost nechutne...

sandrusiQ

ALZBEE-a to odkial vies?? a mas to vyskusane ze to naozaj zaberie??? a ked nahoadv to budem pouziat co si napr vravela to aloe ... a nebude to toto mozem to nejako zhorsit ???

mel6662

Co najskor by si mala ist ku gynekologovi.Moja kamoska ich mala a chodila to vypalovat asi pol roka.A okrem toho brala strasne vela liekov.

odpoved

sibee vam bezte ginekologovy genitalne bradavice su virus nemozte ho liecit mastickami alebo kravinami v lekarni jednak potrebujete diagnostiku ci su to naozaj GB pretoze naozaj pochybujem ze ich viete sami rozoznam neliecene bradavice prenasate stale dalej myslim ze su potrebne nejake antibiotika a virus zostava v krvi