Genitalne bradavice

anka89

od znamej viem ,dala si ich na koznom vypalit a viac ich nema a je spokojna stalo to sice asi do 50 eur ,ale za ten pocit jej to stalo.Masticky od gynekologicky je nezabrali .

Jetohroza

Prosím vás môžem kolodium forte použiť aj na vnútorné bradavicky?? Na vonkajšie ho používam teraz druhy deň ďakujem prosím odpíšte

RNG

Kondylomy su vlastne bradavice sposobene vyse 200 druhmi roznych HPV virusov, Su nie len miestne v tych bradaviciach, ale v celom tele. Jedine co na ne pomaha je zvysovat si viralnu imunitu, lebo aj ked ich mas sa daju potlacit roznymi doplnkami, vygoogli si pod mojim nickom a temou herpes co vselico je na to dobre.Tj zvnutra, nie mastickovanie ci vypalovanie zvonku. Absolutne minimum dnes na doplnovanie je
selen jod zinok
vitaminy C E a D-3, plus mikrovlakniny a probiotika.
Ked to nestaci su hromady inych antimikrobialnych doplnkov , vcitane antiviralnych.

aph35

Mne sa osvedčili tabletky(volno predajné) bio- selén+zink..... brutal to podporuje imunitu a zaručujem že ti tie výrastky zmiznú ;-) poznám viac ľudí čo to použili a zabralo :)

mima54

najúčinejšie zaberie Koloidum forte + hliva ustricová vo forme tabletiek. Mne to pomohlo a vnútorne do pošvy som užívala múmio + rakytníkový olej dajú sa z toho spraviť aj vaginálne čípky v lekárni na požiadanie. Treba hlavne posilniť imunitu aby sa to nevracalo. Tak veľa šťastia

sisa289

chcem ešte napísať, že po vyliečení koloidom forte sa tie potvory neobjavili už 2 roky :)))))) a som velmi šťastná

sisa289

Koloidum forte :)odporúčam všetkým. Mne pomohol. píše sa síce, že by sa mal používať len na kožu, nie na sliznicu, ale ja som to aplikovala aj na vnútornu stranu pošvu ako je vchod a smerom ku konečníku. Štípalo to dosť, ale vydržala som. Vytvorí sa taká biela vrstva, kt. sa sama umývaním odlúči po niekoľkých dňoch spolu s condylomatou acc. Na dezinfekciu som občas používala betadine, na ukľudnenie pokožky a sliznice framykoin.

Na vypalovanie dusíkom som chodila cca 3/4 roka, nepomohlo mi to vobec , pretože som zistila, že mi sestrička vypaluje vsade okrem vchodu pošvy a okolo konečníka, kde som ich mala tiež, až koloidum mi pomohlo.

:))))

Ahoojte baby,prosim Vas poradte mi mam HPV vyrus ale nemam ho na posve ale vo vnutri,dasa to liecit niejak inak ako mastickami???mam pocit ze tie mi to len zhorsuju!Dakujem