Genitalne bradavice

krtko12

baby prosím Vás, ako sa liečia tie vnútorné bradavice, tie čo sú schované v pošve alebo konečníku, máte s tým skúsenosť?

inga20

Ale musis to ist najprv dat vysetrit, lebo ked je to HPV, tak sa to vypaluje, ked to nieje, tak z vypalovanim nezmiznu. Ja som nastastie nemala HPV.

inga20

Zazracny teglig alebo ako sa to vola od oriflameu. Natierat 2xdenne rano a vecer, mne za 6 tyzdnov uplne zmizli. Myslim, ze je to cisty propolis, tak mozno aj iny pripravok z propolisu pomoze.

karioll

ja by som velmi urychlene isiel za gynekologom alebo na kozne k venerologovi.bradavice su virus,preco si myslis,ze to vylieci niekto na tomto fore lepsie alebo rychlejsie ako lekar?????????

alzbee

jojo-jojo: ja som si prvu nasla tusim takto pred dvomi rokmi...bud niekedy v auguste alebo este v juli..ja blba som ju odtrhla a viac sa nou nezaoberala. Az potom, o par tyzdnov som si ich tam nasla ovela viac. Vobec som netusila, co to je, pretoze pojem kondylomy som v zivote nepocula, ani som nevedela, ze take cosi existuje...tak som zaciatkom septembra sla najprv s tym ku gynekologicke a ona ma poslala ku koznej, ktora na to pozrela a diagnoza hned znela condyloma accuminata... inak aj tu je zoapr fajn infosiek o tom: www.sexus.cz

JOJO-JOJO

alzbee-- no ja ich mam tiež malé, niektoré sú malé a niektoré sú vačšie, a ty po akom čase si navštívila kožnú, kedy si vôbec zistila že sú to gen.bradavičky?

alzbee

jojo-jojo: nie, mne ich nevypalovala vobec, ani nevyrezavala...iba niekolko mesiacov natierala dakou hnedou vodickou..uz mi to strasne liezlo na nervy :-P uz som jej sama povedala, ze aj keby to malo sakramentsky boliet, tak mi to je jedno, ale nech mi ich vyrezie, ci vypali, lebo sa ich chcem aspon navonok zbavit...no ona mi povedala, ze to sa neda, kedze su take male (tie "karfioliky" na stopkach boli male zhruba ako spendlikove hlavicky)...

JOJO-JOJO

alzbee-- tebe tie bradavičky niekedy vypaľovala kožná ked si ich mala malé, ja ich mam totiž tiež malé a chcem ist ku koznej ale nechcem aby mi ich vypaľovala alebo niejako vyrezavala, ak vyrezavať tak len s narkozou... viem je to čudné ale ....

alzbee

sandrusiQ: vies, najlepsie naozaj spravis, ked zbehnes s tym ku koznej...ona ti najlepsie poradi, da popripade nejaky krem na to...lebo takto tazko tipovat, ze co to moze...drz sa:))

sandrusiQ

pre alzbee
ale ja tam ziadne vyrastky nad kozou ani nic nemam ja to mama ako keby v kozi... pokial nenatiahnem kozu tak ix vobec nevidno ...???