Pichnutie pri srdci

Súvisiaci obsah

petaa

ahoj, mna tiez obcas pichne pri srdci, alebo mi vynecha tep a srdce mi tak zvlastne stiahne, inak mam normalny tep okolo 70. mam 17 rokov pred 2 mesiacmi som bola na EKG a RTG a povedali mi ze som v poriadku ale v tedy mi tep nevynechava...poradte prosim

tao

Tak pokracujem:je to vino na srdce a odporucam ti aby si ho uzival,tu je jeho priprava:Do 1 litra vina ( bieleho ) dame 10 cerstvych petrzlenovych stoniek aj s listami,pridame 1 alebo 2 polievkove lyzice vinneho octu.Na slabom plameni to varime 10 minut(pozor,peni sa)potom pridame 300g.praveho vcelieho medu (kazdy nech sa rozhodne sam ci si to bude sladit alebo nie)a varime dalsie 4 minuty na miernom ohni.potom horuce vino scedime a hned plnime do flias ktore sme vopred vyplachli troskou silnehu liehu.dobre uzavrieme!usadenina ktora sa vytvara vo flasiach sa moze pit -neskodi.Tento recept je pre tych ktory uz dosiahli 18 rokov!Ale aj tak ti odporucam aby si vyhladal odbornika z klasickej mediciny alebo z naturalneho (alternativneho)smeru aby ti urcily dovod tvojich bolesti.Moze to mat povod celkom inde a tvoje bolesti su uz iba nasledkom.Osobny kontakt z odbornikom je velmi dolezity viem to z vlastnej praxe.tak sa maj

tao

Ahoj Stevo,musim podotknut ze mimika velmi spravne poukazuje na chrbticu lebo poruchy v oblasti krcnej alebo hrudnej chrbtice moze mat prejav ktory je pocitovany ako tlak pod hrudnou kostou ale to je iba jeden z moznych faktorov.Chcem vsetky ktory maju problemi so srdieckom aby vyskusali jednu staru recepturu ku ktorej som sa dostal pri studiach bylin.budem pokracovat len musim na chvilu odist.

wolf

ja som mal podob. problem, pred rokom som dostal take zachvaty pri srdci, pichanie alebo sekanie, a prestalo to ked som sa dal do polohy sediaci s hlavou na kolenach...v nemocnici ani doteraz nevedia co mi bolo a bol som na kopu vysetrenich....

Pukanec

Ako maly som mal na srdci šelest, neviem ci to moze mat spojitost s tym, ale ked som zacal ako mladistvy fajcit, tak ma (vecsinou vecer) zacalo akoby ihlou pichat do srdca.. musel som ist rychlo otvorit okno a z hlboka dychat cerstvy vzduch. Preto som aj prestal fajcit (odvtedy to prestalo) a som tomu vdacny :))

vierka_44

ahoj stevo a nemas prolaps mitralnej chlopne lebo ja mam tento isty problem a diagnostikovali mi toto inak neskodna porucha chlopne ktora je vrodena.Mne pomaha ked pritom zadrzim dych vtedy to necitim tak velmi:)tak vela stastia :)

rata

Stevom mim
Stevo, súhlasim s mimikou, ja som mala podobný problém, poslali ma k neurologovi, ten mi napravil stavec a všetko bolo ok.

ivuš.

blizsie si tie problemy nepopisal, ale moze to mat nieco spolocne s chrbticou...ja som mala také problémy.. a prestalo to same od seba, príp. sa mi to stane len výmimočne

mimika

ahoj, nemaš problémy s chrbticou? može byť ,že máš zacviknutý nejaký nerv, a pri tom pocituješ vyžarovanie ako by to išlo od srdca.skús zájsť za nejakým dobrým masérom, alebo vyskúšaj aj akupunktúru.ak nepomože,tak len jedine dobré vyšetrenie.pa