Pichnutie pri srdci

Súvisiaci obsah

jeeeeej

ak mas ekg v poriadku, tak to moze byt z chrbtice...vela ludi si to ani neuvedomuje, ale pichanie pri srdci moze byt nasledkom nespravneho drzania tela (zhrbeny chrbat atd)

xpiiiiiik

noo tak na toto ti ja neodpovie ci to je v norme to sa spitaj mojej kamosky ETHEL ona ti odpovie :)pozri musis ist k svojej obvodnej lekarke a povies jej ze potrebujes ist na vysetrenie.... alebo staci poprosit sestricku ja som tak spravil som ju poprosil ze by som potreboval ist na KARDIOLOGIU na vysetrenie ... dala mi papier ze ziadam o podorbne vysetrenie....potom je lepsie sa tam objednat ...ale tie objednavky su datumove velmi dlhe.....takze skus takto

kivi

Inak, este ma napadlo, ze raz vecer som si meral pulz a tri krat po sebe som naratal od 46 do 48. Je to este v norme?

kivi

Problem je v tom, ze tu "sancu" ist k kardiologovi som uz asi prepasol, pretoze bez papiera od mojho doktora ma na kardio nezoberu (teda myslim ze ten zakon zacina platit od noveho roku). No, asi to s mojim doktorom dopadne: -Napi sa, nebo ta vymenim-
Dik za odpoved

xpiiiiiik

este skus ist na kardiologio nech ti spravia tie testy ekg a echo a ked bude secko v poriadku tak sa nemas coho bat mne to robilo tak isto a je to okik :)tiez som sa obaval

kivi

Zdravim, mam 21 rokov a pri srdci ma obcas pichne, niekedy len tak slabo, no niekedy to aj zaboli. To pichanie mavam uz "od nepamati". Vravel som aj doktorovi, no ten len zmeral tlak, "popocuval srdce" a dalej to neriesil. Mam to teda nechat "plavat".

xpiiiiiik

aj ja som radd no uz to presloo ale musim povedat ze sem tam ozaj len sem tam tak slabulinko pichne ale to z toho lebo som zhrbeny :D ale ked sa narovnam tak je secko okik :)
pekneho silvika seckiim :)