Pichnutie pri srdci

Súvisiaci obsah

ethel

icarus:) stále mám pocit,že je to z chrbtice...pravdepodobne máš menšiu scoliózu...skús sa dať vyšetriť ortopédom a navrhujem aj nejaké cviky na chrbticu..mne celkom pomáha jóga....

icarus

ethel este jedna poznamka aby som ti moj problem co najlepsi opisl na EKG som bol a aj ine testy moja doktorka povedala ze srdca je uplne v poriadku ! ale tak potom nechem preco tam citim to pichanie preco to nepicha aj na pravej strane kde nieje srdce ?>??ale iba na lavej hmhm tak to je zaujimave :( Dakujem za rady a uz sa tesim aj natu dalsiu dufam ze mi to pomoze :)

icarus

ETHEL :) ja to pocitujem len v pokoji ...ked sportujem alebo nieco take nemam ziadne problemy a tak ....az na to sem tam pichnutie .....a aj nato ako keby sa mi moje srdce stiahlo to tak citim ako kedy som dostal v nom krc ale neviem to prense urcit ci je to ozaj srdce citim to pod mojou lavou cickou trosku nizsie ako ked su rebra a pod tym v okoli srdca :( ach jaj :(:( prosim ta ak mozes odpis mi co najskor :)

fridko

PROSIM O POMOC STALE SA MI GRGA,JE TO MOZNE S DYCHANIA?NIEKEDY SA MI TAZKO DYCHA AJ NADYCHUJE,AKOKEBY MI NA HRUDI NIECO LEZALO A MAM POCIT NIECOHO V HRDLE AKOBY SA MI STIAHLO CO TO MOZE BYT???

ethel

sťahovalo? pri srdcových problémoch býva skôr tlah na hrudníku v oblasti srda.Vieš ono sa to zle,keď sa nemám ako pozrieť kde presne to sťahovanie cítiš.A či to cítiš pri námahe alebo len tak v pokoji,pri športe,....

icarus

ethel este mam jednu otazku niekedy ma picha pri srdci ale niekedy hmhm citim ako kedy mi nieco stahovalo srdce..... nevies mi poradit ci aj toto nieje od chrbtice alebo to citim uplne niekde inde ???dakujuem odpis mi co najskor

ethel

niektoré pichnutia pri srdci sú iba z chrbtice....pokial je ekg,ck(z krvi) tak si fakt myslím,že by to mohla mať za následok chrbtica

icarus

ahojtee vsetci nevie mi niekto poraditt hmhm cital som tu odkazy od AMBII a nieco take trapyy aj mnaaaa ale sem tam a picha aj pri srdci neviem mi poradit EKG a INE TESTY mam v poriadku... mam sa toho bat alebo mozem mat ozaj kludny pokoj ak mam secko ok ??? prosiim poradte mi dakujem pekne

ambia

ethel chcem povedat ze ja nato neustale myslim ....lebo sa toho bojim aked nato myslim tak vtedy to pride neviem ci ozaj alebo len z toho ze nato myslim a sa mi to zdaaa....ja mam strach zee sa mi nieco prihodi :(:(:(nikdy som take problemy nemala ..zacalo to od vtedy co som jedla ROACCUTANE pre pol roko pre zacalo pichanie pri srdci ale to uz preslooo ......a zrazu toto ....ked nato myslim ....dakujem ti za rady!