Pichnutie pri srdci

Súvisiaci obsah

mykylik

a mozem mat nieco z chrbticou aby som o tom nevedela???? Da sa to ????Nevedela som , ze aj z chrbtice moze mat clovek problemy so srdieckom .Ja som skor pripisovala to pychanie rozculovaniu , ale az tak casto sa nerozculujem ::))), len by ma zaujimalo ako to mam zastavit , som momentalne v Anglicku , a este nemam ani osobneho lekara. A trva to uz vyse tyzdna .????

mykylik

Dufam , ze sa ku mne neprikrada infarkt .To by ma mrzelo , keby som mala zinfarktovat v 25 . Dufam , ze v takom veku to nie je pravdepodobne , ze nie??????????????????????????????????????????

mykylik

Vlastne , chcela by som sa aj opytat , ked ma tak pycha pri srdci , ako dofrasa mam pri tom aj zaspat ??????? Ked zatvorim oci z toho pychania sa mi toci hlava , a niekedy ma napina na zvracanie, ale nezvraciam .To by som chcela vediet , ze to mi je ked podla lekarov je vsetko OK , podla nich som zdrava az prilis .Ak by som mohla poprosit o radu nejakeho odbornika , nech viem viac nazorov .Dakujem vam velmi pekne .

mykylik

Ahoj Števo , moja rada je ze sa nemas rozculovat , aj ked ja sama sa tym neriadim , pretoze ma pri srdci pycha kazdy den az mi je z toho zle , a EKG mam tiez OK. takze neviem skus mat vsetko na haku , a mozno ze to zaberie .

radoslav

Caute. Chcem sa opýtať. Beriem lieky asi pol roka na tlak a na spomalenie srdcovej činnosti. Mám problémy s tlakom. Niekedy sa vyšplhá na 180/100 pulz 100 a niekedy 110/60 pulz 49 nechápem tomu. Doktorka mi dala aj nejake antidepresíva aby ma to tak neznepokojovalo. Myslím na to a bojím sa že mi prestane byť srdce. Teraz pociťujem take tlaky na hrudníku a pichanie pri srdci. Ak mate s tým niekto skúsenosti, prosím o radu. Ďakujem

naninka691

ahojte aj ja mam taky problem ze ma pichava pri srdci je to uz asi 2 tyzdne a zacina to skoro vzdy ked si lahnem alebo ked sa ohnem , je to strasne lebo sa nemozem ani nadychnut . Bola som na EKG a tam bolo vsetko v poriadku az nato ze mi islo rychlo srdce. Doktorka mi namerala tem 150 a ked som si lahla tak to bolo 130. Doma som si merala a mala som okolo 90.Neviete mi neikto poradit co to moze byt ? ci to je nieco vazne

mikus

ja mam problem taky ze mam bolesti pri srdci az pychanie skoro kazdy den tak asi po obede a ked sa nadychnem tak ma boli hrudnik alebo lan ked trosku stlacim mam 26 rokov a som velmi nervozny v nohach stale musim nimi hybat