Uz ziadne kg naviac len krasne stihle telo

Príspevok v téme: Uz ziadne kg naviac len krasne stihle telo
stihlebody

Mam 23 rokov, meriam 167cm a vazim 68kg.Mojim cielom je schudnut na 63kg,na zaciatok mi to uplne staci.
Mate niekto chut poctivo si tu kazdy den aspon po dobu jedneho meiaca pisat nasu stravu,cviky a nase ubudanie kg?
Prida sa niekto?
Ale len naozaj seriozne, kto tu bude pisat min.1x za dva dni.
Ak mate chut pridat sa napiste svoj vek,vysku,vahu a Vas ciel.

misel711

caue caute,
ja som bola vcera u zubarky a odvtedy ma boli zub :( takze nedijetujem...ale nemam chut ani na jedlo.. skusim sa dnes prekonat aspon do posilky.. vcera sa fakt nedalo :(

stihlebody

Ahoj flowerka, aj mna demoticuju tie reci, ze dala som si po 17:00 jablko priberiem, ked mam 55kg a chcem schudnut na 53kg?
Nevazila som sa v nedelu a momentalne mam svoje dni,tak sa ani nevazim.

uško

lacnejšie a kvalitnejšie sú mnohé doplnky výživy aj dobré značky,,treba hladať vo fitness predajniach..alebo net.

kasska

skuste to s herbalife, ozaj funguje schudla som 14 kil a dodnes ho uzivam, upravili sa mi aj zdravotne problemy a mam lepsi pocit je to trichu drahe ale mozem pomoct zohnat o 30% lacnejsie
harmatova@inmail.sk

natalik

caute baby, nejem po piatej uz cca treti tyzden, vaha sla dola o cca 3kg. nie je to malo?? a teraz sa to nejak drzi a nie a nie ist dole......ale uz tak hlad nepocitujem..to je super. co by este tak zabralo?

bibba

meriam 169cm, dnes rano som mala 54,2. ale mne to stale skace, minule sa mi podarilo mat aj 53. ale väcsinou to je 56 :( moj ciel je 50-52. v aprili som mala este 60kg. skoro. no 59kg. a teraz takych istych styroch kil neviem zase schudnut. jem vsetko ale jem menej. je sialene vsetko odmietat, to naozaj nikam nevedie, ja sa z takeho prisneho dietovania po par dnoch uplne zblaznim a dam si vsetko! ale xcela by som byt v tomto priebojnejsia. xcela som sa spytat ci tu niektora z vas berie aj nieco co obmedzuje chut do jedla? alebo ci si xcete zacat so spalovacmi tukov, alebo cisto xcete len dietovat a cvicit?

shagya

Čaute baby, ja chcem tiež zhodiť pár kg. meriam 168 a moja vaha je 66 kg. Chcem sa dostať pod 60 lenže sa stale prejedám, nemam silnú vôlu. Neviete mi dako poradiť ako rýchlo a učinne schudnúť?

mamakami

AHojte mne sa podarilo schudnut 8kg bez hladovania a diet mala som pripravky z Herbalajfu a nepocitovala som hlad a naviac dostavala som do seba vsetky vytaminy a min.latky

biushqa17

je vidim ze sa tu niekto snai schudnut tak ja sa pridam mam 17 rokov vysku 168 a vazim 80 kg:( od dnes drzim dietu jedla som na ranajky nektarinku a slivku a na obed polievku

misel711

noo je pravda ze posilka moze byt nudna... ja mam odposilovane cce sest rokov..kvoli sportu ale skoncil sport skoncila aj posilka.. len papkanie ostalo. to je moj problem.. a motivacia.. da sa schudnut v posilke..da sa posilovat na objem ale aj na vytrvalost(pri tom sa schudne) ale jasne ze aj s jedlom treba pracovat..