Uz ziadne kg naviac len krasne stihle telo

Príspevok v téme: Uz ziadne kg naviac len krasne stihle telo
stihlebody

Mam 23 rokov, meriam 167cm a vazim 68kg.Mojim cielom je schudnut na 63kg,na zaciatok mi to uplne staci.
Mate niekto chut poctivo si tu kazdy den aspon po dobu jedneho meiaca pisat nasu stravu,cviky a nase ubudanie kg?
Prida sa niekto?
Ale len naozaj seriozne, kto tu bude pisat min.1x za dva dni.
Ak mate chut pridat sa napiste svoj vek,vysku,vahu a Vas ciel.

stihletelo

Na znamost sa dava....
pridajte sa ako ja do programu k stihlosti za akciovu cenu 1 EUR
ale je to len pre prvych 1000
Potom to bude stat 100 EUR
Baby vyuzite to teraz ked to za 1 eur

jedalnicek, cvicebny program, doplny vyzivy ... no komplet
mail cestakstihlosti@gmail.com

bubly

Ahojte
No, by som sa chcela k Vám taktiež pridať a to od dnes :) Meriam 164 cm a vážim úctihodných 69 kg :( No a chcela by som do leta schudnúť na 58 kg, hádam sa mi to podarí.Takže od dnes držím diétu a začnem poctivo cvičiť.
Aká diéta a cviky sú podľa Vás najúčinejšie, teda čo Vám pomáha?

misel711

caute :)))
uz tu ziadna dlho nepisala tak pisem ja...m oje chudnutie som podporila kuopu steppera...volam ho viktor...:) a slapem po nom kazdy vecer uz skoro tyzden.. drzte palce...a vy ste ako na tom???

natapeta

Caute vidim ako vam to ubuda a chcela by som sa pridat.... mam 170 cm a 60 kg, moj cieľ je 54... mam co robiť... :Pa zacala som dnes rano, tak drzte palec

natapeta

Caute vidim ako vam to ubuda a chcela by som sa pridat.... mam 170 cm a 60 kg, moj cieľ je 54... mam co robiť... :Pa zacala som dnes rano, tak drzte palec

brekeke

och, som sa akosi prepocitala, tak po 3 tyzdnoch.. ten cas nejako rychlo bezi.... :D ale aspon z toho DUFAM nebude jojo efekt... :)

brekeke

baby!!! musim sa vam pochvalit!!! dnes som sa po 2 tyzdnoch postavila na vahu a z povodnych 66,2 je tam 64,3... jhaj aka som happy, 2 kila dole, dufam ze to bude aj pokracovat...
inak za tie 2 tyzdne som sa stala "zavisla" na zeleninovych salatoch... ci uz doma pripravenych alebo z restiky, MILUJEM ICH... :D trosku tam sarapatia tie dressingy, ale snazim sa ich davat co najmenej...
ako ste na tom vy?

dddddd

pls cem sa spytat,ked budem tyzden jest tak ze z obchodu bo nemam peniaze takze nic vela a potom prejdem na normalnu stravu tak priberem?

schudlasom

treba sa kontrolovat v jedeni a nejest vsetko a hocikedy a clovek by sa mal najskor precistit detoxikovat skor nez zacne chudnut aby mu neostali jedy v tele a skodlive latky napr. pomocou chlorelly alebo zlelenho jacmenu green-collection.eu

slnecnica24

zdravim baby... tak zacala som sa kontrolovat v jedeni, lebo za poslednych 5 mesiacov som pribrala 5kg a nechcem aby to slo takto dalej... a rozhodla som sa kazde rano chodit behavat a zacala som ignorovat vytah =) a to byvam na 6 poschodi... ako ste na tom vy?