Annemarie Borlind kozmetika

ladycat88

Ahojte. Chcem sa spytat, ci ste objednavali tuto kozmetiku, ale z ktorej stranky hlavne. Ked si to kuknem cez assay, tak tam mi po prve nejdu otvorit obch. podmienky, ani dodacie. Az ked vsetko vyplnim, a mam suhlasit s OP, tak je mozne na ne kliknut. Ale ked si ich tak prejdem, su uplne neaktualne... :-( Tak celkom strach kupovat take drahe veci z takej cudnej stranky...
Viete poradit? Diky moc.

beauty

Aj to moze byt pravda, len je to take no, ked v jednom case sa nejak zacalo moc prihliadat na bio produkty vseho mozneho druhu.

ihlana

beauty nie je to o tom ze je to moda nejaka alebo nieco take len je to o tom ze asi coraz viac si z nas zacalo uvedomovat ze ake je dolezite dat pleti vsetko co potrebuje a zbytocne ju nejako nezatazovat a netrapit este :)

jarunna

ved darcekove balenie si vies, aj ty poskladat :) ale maju take rozne vyhodne balenia, ponuky, len to si musis pozriet aby ta rada bola pre nu fajn, co sa tyka toho petriska, ze kupi barco, to je celkom problem, lebo nepremysla, necita zlozenie a to je ten hlavny problem ;)

beauty

Znie to celkom fajn. Teraz je aj moda prirodnych produktov, lebo uz bolo tolko chcemie, ze to nerobilo dobrotu. Normalne inak premyslam, ze by som mamke a segre objednala taky balicek na vianoce.

mardziosa

tak, v tých predajniach ti budú vedieť poradiť, pomôcť a keď nie tak, tak aj cez internet sa to dá, že si nájdeš stránku ANNEMARIE BÖRLIND a tam bio poradňu ;) čím je táto značka kozmetiky výnimočná? tým, že je čisto prírodná a obsahuje zložky, ktoré sú prospešné pre pleť, ktoré majú priaznivé účinky :) mnohá kozmetika je plná chémie, ale táto značka, to je úplne o niečom inom ;)

kajara

este ma tak napadlo, neviete ci ponuka aj tak povediac darcekove balenia? mozno by som take kupila kamoske, bude mat zachvilu sviatok