skoro 18 a este stale panic

sin

to aha:
preco si myslis, ze som si zmenil nick? A co si to pisal o zverejnovani? Bolo to napisane s chybami a aj ked som sa snazil, nepochopil som to.

stanic

no jasne, aspon si budem moct pokecat s dakym kto ma podobne hodnoty ako ja, prajem ti prijemnu dovolenku a stastny novy rok ahoj

heha

stanic,diky za ponuku.ale teraz balim a odchadzam na sviatky za hranice.nebudem mat pristup na net.ty tu este budes v januari? mozem ti napisat az ked sa vratim.nevadi?

stanic

co dodat? ja len dufam ze aj mne sa podari taky vztah kde bude laska, tolerancia a podpora na oboch stranach
a prajem to kazdemu

heha

pravda,stres ma zly vplyv na vztahy. propagacia mediami volny zivotny styl ako stastny a moderny urobi tiez svoje.
ale napriek tomu, poznam dost mladych rodin,kde napriek stresu je krasny vztah a rodinna atmosfera. je to o tom,na com zalozili svoj vztah, ako si pisal tolerancia,podpora,priatelstvo,laska,alebo zasady,ktorych sa drzia? to bude asi jedno s druhym.

stanic

nie , nejde tu len o sex ale o vsetky aspekty vztahu, proste u vystresovanych ludi nefunguju medziludske vztahy, a na to najviac doplacaju deti vychovane v takom vztahu
ja sa snazim nebyt v strese, aj ked posledny mesiac som bol stale-v praci, ale uz som s tym sekol, pojdem asi do zahranicia

heha

nedochadza mi to...su pod stresom a preto chcu na prvom rande len sex?
stanic,ved ty si prikladom,ze sa to da! alebo ty nie si pod stresom :o)))
zlate casy pred sto rokmi...hoci zlate len v niecom :o))