skoro 18 a este stale panic

francuz

pozri sa,ja som to stratil az v 20 a pockal som si na tu pravu chvilu a bolo to super.ako vidim nepoznas az tak zeny a ani seba lebo by si vedel ze najprv sa musite spoznat a zeny radi hraju svoje schovavacky aby zistili ci mas zaujem aj o nu a nielen o sex s nou.ked na to prides o com hovoris a zapacia sa ti tie hry a pristupis na ne ,baba ta bude mat rada a casom to dojde spontanne k sexu.a neplanovane je to najlepsie,je to vacsie vruso.zeny sa radi nechaju dobyvat a ja to tak milujem.lebo zenska ktora ti da na prvom rande,okamzite o nu prestanes mat zaujem pokial ti islo len o to.chlapci co tu su ,ked budu uprimi tak ti to dosvedcia.lebo existuje aj take prislovie ze co si ziskal lahko ,nevazis si.a je to pravda aj v tejto oblasti.zelam vela zdaru .

katika88

Ked budes mat nejaku priatelku tak sa otvorene porozpravate na tu temu a hned budes vediet ci chce v danej chvili sex :-)) sak co za problem?Ci ti hladas len tak cajocku aby si si konecne zasexoval?

gomez

musím sa zase stotožniť. Mám takého kamaráta ale staršieho. Tiež by chcel dievča ale keď žiadna mu nepovie že ho chce tak on sa nebude strápňovať a keď povie tak je zase štetka.

janosik

nieco podobne som aj ja riesil v tvojom veku :))
vsetky zeny chcu sex, ale len tak to najavo nedaju, lebo vela muzov su blbci a/alebo nesikovny milenci, tak sa im to neoplati.
ale neboj, este pride tvoj cas

brunuska

no keby to dali najavo priamo ako pises tak by ste ich zas povazovali za stetky. ako mas vediet ze ho chcu??? musis si vsimat naznaky,gesta,mimika... nic ine ti neostava.