skoro 18 a este stale panic

stanic

mne to pripada akosi normalne ze partner ta v zivote ma hlavne podporit, podrzat, je to o tolerancii z oboch stran a o krasnom prezivani spolocneho zivota
mozem fakovat co nam tlaci do hlav bulvar, televizia atd....

heha

stanic,tak to si v mojich ociach velmi stupol.skoda,ze sa nepozname.ja hladam len takych,ktorym ide v prvom rade o vztah,kamaratstvo a nie o sex.

mirindaa

Heej stanic nie každá potrebuje zmrda s peknou tváričkou.Možno si takých skôr všimneme ale keď pochopíme prichádzajú na rad tí správny...lenže kde takých hladať?Tých zrmrdov je plný svet a tý fajnový...nikde

stanic

sin, you are fuckin right:)
mam 23, som stale panic, asi preto lebo baby fakt potrebuju niekoho kto ich pretiahne na 1. rande a necha tak...aspon mne to tak pripada, mozno ich to naucili zmrdi s peknou tvarickou, ale co uz, ja stale verim ze sa najde holka ktora nebude riesit hluposti a pochopi ze mi ide o normalny vztah....

lole

brunob-musis tomu verit. jedneho dna, ked zistis, ze aj po 4 rokoch chodenia milujes svoju priatelku, dokonca este viac ako na zaciatku, ked si s nou budes planovat buducnost, ked budes vediet, ze ona je ta, s ktorou chces mat deti, ze bez nej si nikto,ze ona je zmyslom tvojho zivota,... tak ONA bude ta PRAVA.
Ja verim tomu, ze kazdy jeden ma na svete tu svoju polovicku.

lole

Peterx - ja som sa s mojim priatelom vyspala az v 19.-tke. Bol moj prvy a sme spolu doteraz(4 roky) a pomyslame pomaly na svatbu.
Ja som jeho prva nebola a ked nad tym obcas premyslam, tak ma to strasne hneva, lebo ja som mu tym padom dala viac ako on mne.Sice mal predo mnou len 1, ale on ma moze porovnavat s nou, ze v com bola lepsia v posteli ako ja... a ked si predstavim, ze tak ako sa teraz dotyka mna sa predtym dotykal jej, tak mam z toho vselijake pocity, hoci viem, ze ju nikdy nelubil tak ako mna a nemoze ju ani vystat,lebo ho podvadzala.Aj tak ma to hneva.
Tak ti radim, pockaj si na tu pravu a jej daj svoje panictvo, uvidis, ze to oceni, te je moja rada

sin

to karol:
Jasne, aj to moze byt..ale takych je skor malo. Ja som rozpraval o drvivej vacsine. Vynimky existuju vzdy. Ja sam sa do tejto skupiny ratam aj neratam zaroven. Nechcem to tu ale pisat, ze preco. A inak velmi ma to hneva, ze to tak je. Minule sa take nieco stalo mojej velmi dobrej kamaratke. Az neskor som sa dozvedel, ze to je typek ktoreho obcas stretnem vonku. Sposobil mojej kamaratke velmi velku bolest, lebo ju len vyuzil a odhodil jak zasvinenu handru. Nebudem pisat podrobnejsie, ale je toho este o dost viac co jej spravil. Vo mne vrie teraz velka zlost proti tomu bastardovi.
....a ja ju mam tak rad a nedam na nu dopustit!